Sizce En Acıklı Film Hangisi ? (Türk)

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  2 ...

Sizce En Acıklı Film Hangisi ? (Türk)
Gönül Yarası
6%
 6%  (38 oy)
Selvi Boylum, Al Yazmalım
9%
 9%  (58 oy)
Selamsızlar Bandosu
0%
 0%  (1 oy)
Hıçkırık
0%
 0%  (2 oy)
Vizontele Tuuba
1%
 1%  (9 oy)
Gönderilmemiş Mektuplar
0%
 0%  (3 oy)
Acıların Çocuğu
3%
 3%  (19 oy)
Babam ve Oğlum
60%
 60%  (367 oy)
Eşkiya
13%
 13%  (79 oy)
Diğer
4%
 4%  (28 oy)
Toplam Oylar : 604
Bu Ankete Katılanlar: ShaLaLa, PePeRoNi, yurtcus, dagdeniz, adilu84, siyah keder, ŞeBomania, zigi82, fafatuka, FsN, Atti, gulhalici, jahma, sule_g, JUNİOUR, onurrrr_, kolomoc, katil101, hknkc, MademoiseLLe, hicaz, MuratAkca, mannequin, semedusa, Cengiz Han, èvanèscè, taner_x, glowing86, musiclover, deggial, ufukson, mavigibiyim, punguşe, MertCn, silverrain1, SEWDAM, micon, nasi, sakar44, afrodit, theodora, hazbek, angel_35, Alkali©, okanformula, ogencer, ecthyl_alcholl, hilal8856, AYLİN, aleja, LuuSiaNN, umran, QapriCe, ..williee.., formula7, BaDGirL, dontworrybefunny, Ahab, ustura, kivpfr, samedu, bilgehan86, mastro, ahmetanelka, humeyrac, SİPSİ, foolish, maksi, ilyassunal, miss_Lp, Equ!NoX, devil_darkness, bozUNtu, o_dünyada, JaM', shekerfare, beria, furefgur, ashTRay, Quiksilver, melissa, classboy, Forceful, mc_ritmo, zeko_2001, canister, gzmaty, sogut37, endless84, hawaciwa, ozgurum35, Désenchantée, .z3r0., akhyls, cino-, MaXwELL, Chayenne, _Azad_, greed, darknessss, mfuatp, angel-3, tuuba, BubbLee, removen, CrAzY, rebel_crow, metallergirl, fireexecuter, 3514035, harunaygit, padrino, dkoala, ceeet, betitonet, enigma13, egeli_pink, dirty_claw, x1, bekir82, bay_gizemli, balkigemirter, skulkrusha, Lehfan, sedat04, mozdere, ..KâYS.., kerem, dj_nakata, Menegen, jubujup, belin, baby face, cambebek, ozingajr, oha21, enginbostanci, lucina, dr_msimsek, posteriti, s1m0ne, tora_bytr, troy21, *SaKiNcaLi*, yaren, orcin54, F e L i X, charlie, snagle, engineer_erc, bolukbas55, menofis, kelimeler_, amazon-82, yaizm7, kelcan, shevchenko9, sinan1536, gofrettin, alcadraz, mudose, bulker1986, jaka, dennis_^^, atessalar, vaSSago, giotin, berkay_tekin, ysmn, hid123456, phyliss, eyluL_ll, wesaire, turuncu24, mbozaslan, yelegu, HuzzuR, kirpi, FERAY, çiğdemsi, hotstuff, sp00k, cinili, Muhalif, stok, nevra, digiword, nes_ko, mezerel, münevver, sedagknozenci, Muhasebeci, eylem33, -HaSaN-, abdlhy_tbtc, aDRoit_LP, albatros_mali, lpg, seherr, musketeer, raylin, BALIK45, xaero, carnewa_456, güvenc, portmen, daphneangel, one_last_goodbyee, imuti, baymaco, nesetm, levsed, basakbil, Amras Ancalime, elvan_88, born of fire, chavush, hmencek, mstkurt, sunnyweather, chissil, gotyak, gligo, rooney62, yigitdizer, kickshaw, çekiçabbas, Rodman91, gulen.yuz, muratk21, endloss, orhanoks, cenan özoğlu, monte kristo, arpege, volkanvolkan, *dejavu*, dondurma, eX, fbaha, gurhan_freeman06, angelmoon, Yazgüneşi, blackburn, Super Sonic, vurucu, tefo, durueylül, predator18, Forza59, ''vazgeçtim'', sevenseas, mrvcnk, ati1313, xeon22, cihat_erdogan, suzuuu, Gıcık Şirin, XXSNAKE, Leoness, byhero, Red_AnGeL, AmUcK_, knightmarex, yunusyun, madskillz, bucus, L£0N, bfly, midnight, feyhan, dspayre, gfbserhat, bupolat, berfin, AMADEUS, e.a.g.l.e., mery80, legolas_bjk, cebi, jdek, byAykut, Lord_ErcH, dirtysword, Cordoba de Gitano, bekirmelih, ^^BLuE^^, uftade, ght869, FatiHAN, kaan_kamil7, ÇeRkeS_kIsI, BLooDWaRd, the_devil, melez99, turkuvaz, felaket822, fcu, gti1983tr, guiltless, bench, suu, g14ray, sibelesa, cover girl, gulumse, snn1987, tatlilaz, Kanunİ, yelizco82, adem_baba, gijli, forte, simeone, spiritualized, Aydonay, HaCiBaBa, Sheima89, sanaluye, a capella, dark_night, fersu77, JBB, balbademdondurma, bugraugur, aysegul_karapinar, mikado66, NeverLand, lampard2, mece, realdogus, bounie, qwertyu, ucukmawi, DeCCaL, nartfemre, ececcece, signal, metebacak, ardeth, fameto, 19_onur_03, hikari, Yasak_Resim, quicKsanD, jazite, Guyver, barbie, dejawu34, alchemistsem, vazgectim, _PaMuŞ_, Euphrates, katedralin, Blue Nıghts, Ayyildiz78, maxsimus, baranakbulut, herten, etirmikci, bavarde, ozgurdusunce, mavikızıl, bozz, wagner, erdalgenc, satrycon, sebze, elmayra, narsistboy, kingalmora, korceguitar, Cemok, ReQueM, anilck, erselbey, bulancak05, JaiPouR, wiseguy, atilimnet, darren, akhenaton34, ahmedhassan, caner, DILAAA, Altas01, nontano, seda özkıyımcı, 439, aylatoprak, EmRSrL, gaipten, Bursa'dan, avare53, samim32, mtmac, by_fear, X-Lord, ozlemqul, djraso, seco, Shadow warrior, carinata, perew, güllhann, zsenz, alinarin35, raptor, beetle0, sonycan06, ALİHALİT, e_blks, euzuu, halukilhan, kazoom35, Gamos, ozlem06, mylove, johnconstantine, black_wolf66, seral_16, nesli59, halimizduman, uchuk, sophie, xcuneytx, efendygenclik, sappy, gokkent, darkknıght, DeWRe, Hermione, kumyk, aycanozcan, selute, neden_dedim, nonameS, Princesse, bmw_m3, elsinigraf, _TaMaRa_, elifergündehni, ..MæsæL.., burakbulgurcuoglu, mes61, armadillo24, durmus, akkey63, benertugrul, fawkesXXX, bariskirez, alkame, pink_261987, crazy girl, sheeper, sensation, R3H4K, cambazfbli, erensuren, Nukke, MiMaR_elbruz, qzzkan, solara, barat06, rasi_18, elvenblood, seboist80, dj_ahmet, eczkovboy333, eray, okitay05, merwe_rock, acerzade, GÖZLERİN, 21_promil, Eren1988*06, Caldion, minikkus, memetdlrman, deroll, umut_ege, heawymetal, newest, dream_m, uther, basak_k, sezuu, blâck|róse, musterio, cadicik, gulasor2006, carpe_diem, melores, dağıstan, dumania, pegasus9090, huano, karahanli, sakdemir, aysira, JoSie, unal_1981, DRGULEN, glycn, ruhuNnefesi, tarkanzbk, asi&ukala, husnuarda, <CiMiLLi>, yarpatyega, ruzgargulu07, aristo1530, seinfeld26, xx-xx, theodisce, kertik, onur313, berrinyildiz, crossfire2203, nezahat, elfayan, karasaclikiz, dunyaikincisi, umyilmaz, izzetcenger, yaltir, shorty, boogeymanxxx, homeless, djkuzen, Ömer_nuke, e_akdemir, Punishe[R+]_YlmzR, napolyon1789, F_ToTTi_10, SHeKeR!, icesun, HaSNa, MERT REİS, Findulas, osidimenia, rhodonomad, Uğurcuk, MuRaTCanisT, paLpebra, defne güliz, yansın_geceler, Fadish, realsat, jedina, boguvix, Xavi, M e L o D i, superisi, :NâZenDe:, dr_lasker, efex61, askperest_x, XarvicK, deralp, meganessi, snowflake, c.s.o.k.r.a., _cobain_, mad_blue, ..:AuRoRa:.., privacy, rgumus, pileki, j u l i e t, phaenomen, haliker, crazyraprap, wryn1903, Kinyas, Shairim, Mehmet Serdar, yesil, hyena, Sch, sacrée, gezgin1907, MelanComunity, Emre.Aydin, yazebu, captan jck, Frozen Flame, ali_crm, chichek, maosxs, kullaniicii, hasankrmn, keepcool, topaleren, pitts, yacloo, pigeon, casnut, guevara, pallas, cucina, iN_PieceS, nazlı_ay, infernomer

Yazar  Mesaj
ceeet

Üye No: 52,019

Tarih: 23 Mart 2006, 22:34 Tek mesaj gösterimi16

hıçkırık :'(

Lehfan
- nâr -
TurkBoard Fan

Uzaklaştırıldı
Üye No: 1,042

Yasaklandım

Tarih: 23 Mart 2006, 23:13 Tek mesaj gösterimi17

Bana göre "Canım Kardeşim"

"Dünden yeni, bugünden eski"

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
charlie

Üye No: 1,290

Tarih: 24 Mart 2006, 00:55 Tek mesaj gösterimi18

keşke bir kaç tane oy kullanabilsek "selvi boylum al yazmalım " harika bir film , " gönderilmemiş mektuplar" da okadar olmasada güzel bir film ama son zamanlarda olduğu ve etkisinde kaldığım içim " babam ve oğlum " diyorum. ama iki oy hakkım olsaydı diğerini " selvi boylum al yazmalım" a veriridim. Sümüklü

Üye No: 32,113

Tarih: 24 Mart 2006, 11:46 Tek mesaj gösterimi19

Gönül Yarası
(Babam ve Oğlum'u izlemedim)

Üye No: 39,002

Tarih: 24 Mart 2006, 12:38 Tek mesaj gösterimi20

babam ve oğlum
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Rodman91
THE WORM

Üye No: 553

Tarih: 24 Mart 2006, 13:30 Tek mesaj gösterimi21

UÇURTMAYI VURMASINLAR FİLMİDE ACIKLIYDI FAZLA

Takipte...
Emektar

Üye No: 835

Tarih: 24 Mart 2006, 13:31 Tek mesaj gösterimi22

« Rodman91 » demiş ki:
UÇURTMAYI VURMASINLAR FİLMİDE ACIKLIYDI FAZLA

Lütfen küçük harf kullanın.

Üye No: 28,632

Tarih: 24 Mart 2006, 13:34 Tek mesaj gösterimi23

babam ve oğlum flimi harika bişey ya insan hıçkıra hıçkıra ağlarken katıla katıla güldüğüne şahit oluyor.
bu şekilde duyguları bir arada kullanan bu etkileyici flimi hangi katagoride olursa olsun şıklarda varsa 1 numaraya yerleştirmeye özen gösteririm

NE DESEM BU AŞK SİLEMEM......
vurucu
Furdi Furuldi !

Üye No: 3,130

Tarih: 24 Mart 2006, 15:19 Tek mesaj gösterimi24

Anketteki filmlerin çoğunu izlemedim. Ancak çevremdeki kişilerden aldığım bilgiler ışığında Babam ve Oğlum diyorum. İlk fırsatta bu filmi izleyeceğim.

Üye No: 51,734

Tarih: 24 Mart 2006, 15:41 Tek mesaj gösterimi25

baban ve oglum...her ne kdr filmden gulerek ciksam da acikliydi...

Gecenin en koyu oldugu an, sabahin en yaklastigi zamandir...
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 9 sayfa) [Bu başlıkta 90 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  2 ...
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle