Çalınan msn adresini geri alma

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  2
 Yazar  Mesaj
sayin

Üye No: 2,088

Tarih: 03 Şubat 2006, 16:39 Tek mesaj gösterimi11

baba dun mesaj yolladimya bu mesaj geldi tekrar
This is an unmonitored mailbox.

ne demek oluyor bu mail adresimi yanlis yoksa yolladigimiz Yardım edin
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
MaXwELL
[HaRdWaRe MaSTeR]
Emektar

Üye No: 625

Tarih: 03 Şubat 2006, 17:41 Tek mesaj gösterimi12

bu izlenmemiş posta kutusu diyo anlamadım Utandı sen devam et yollamaya büyük ihtimal eksik bilgi yada yanlış bilgi yolladın (doğum tarihi,kayıt olurken verdiğin yer bilgisi yada posta kodu) kontrol et.ben yaklaşık olarak hatırladığım kadarıyla 15 tane mail atmıştım baktılarki benden kurtuluş yok yolladılar Hımmm biraz uğraştırır dostum ama doğru bilgileri yazarsan sana şifre sıfırlama linkini kesin yollayacaklardır..

Tarih: 04 Şubat 2006, 01:31 Tek mesaj gösterimi13

[email protected]

hala yolamaya devam ediyorum insalah olur
sayin

Tarih: 08 Şubat 2006, 12:19 Tek mesaj gösterimi14

hala yolluyorum bi ses yok
MaXwELL
[HaRdWaRe MaSTeR]
Emektar

Tarih: 08 Şubat 2006, 15:02 Tek mesaj gösterimi15

bi araştıma yapayım benim gönderdiğim maile bir bakayım ve hangi adrese attığımı dönerim tekrar ama hatırladığım kadarıyla 10-15 mail atmıştım ben Çok Mutlu

Tarih: 15 Şubat 2006, 18:30 Tek mesaj gösterimi16

max en sonunda cevap geldi ilk once yanlis yere mail attigimi turkce lisansla hotmailden yazdilar..
forum var doldurun onu ingilizce ve yollayin bi cevap verecklerdir yazmislar bende yolladim tekrar bi cevap geldi yalniz ingilizcem olmadigi icin yazamadim lutfen yardim edermisiniz..

buraya kopyaliyorum gelen maili..

De : <[email protected]>
Envoyé : mardi 14 février 2006 21:03:05
Objet : RE: SRX1009160206ID - Microsoft Passport Network:I have a comment/suggesti:Other:Other

Dear Can,

Thank you for writing to Microsoft Passport Network Technical Support.

First of all, I sincerely apologize for the delay in answering your e-mail. We appreciate your patience as we handle every customer request as quickly as possible.

This is Deos and I have read on your message that you need assistance regaining access to your MSN Hotmail account as you suspect that it has been compromised. We are very appreciative that you have taken the time to bring this to our attention. I know how important this is to you and I am here to help you regain access to your account.

Let me inform you first that for security reasons, customer service representatives are unable to access customer's MSN Hotmail accounts and sending you a new password is not possible.

I greatly appreciate your effort in providing us sensitive information regarding your MSN Hotmail account. However, upon checking the information that you have provided, I determined that we would need additional information.

For us to investigate your concern, we will need your cooperation by verifying your account ownership. To do this, please provide the following information completely and accurately:

1. First and Last Name
2. Sign-in name (the account you are having difficulties with)
3. Date of birth (Month/Date/Year)
4. Country or Region
5. State
6. ZIP or Postal Code
7. Approximate date of last successful sign-in
8. The exact Microsoft Passport Network site you last visited on your last successful sign in (Example: MSN Hotmail, MSN Messenger, MSN Chat, MSN Games)
9. Approximate date of account registration
10. A list of as many personal folders you have created in the account aside from the default folders of Hotmail (Example: Inbox, Drafts, Sent Items)
11. The name of your current Internet service provider and any past Internet service providers you have used
12. The name of the organization that you access the Internet from, if you access the Internet from outside your home
13. Your IP address. You may check it by going to http://www.whatismyip.com/. Please provide as many as you can in case you are using more than one computer.

When we receive and verify this information, we can give you the information that you need to reset your password.

Can, you are important to us and we are looking forward to hearing from you.

Sincerely,

Deos
Microsoft Passport Network Technical Support
MaXwELL
[HaRdWaRe MaSTeR]
Emektar

Tarih: 15 Şubat 2006, 19:26 Tek mesaj gösterimi17

tamam adresin senin olup olmadığını kontrol için gelen bir mail bu şimdi
- Name (kayıtta kullandığınız ismi yazınız)
- Sign-in name (çalınan mail adresinizi yazınız)
- Date of birth (kayıt edilmiş doğum tarihinizi yazınız)
- Country or Region (kayıttaki ülkenizi yazınız)
- State (şehri yazınız kayıttaki)
- ZIP or Postal Code (zip kodu)

- Approximate date of last successful sign-in, or an approximate date of
account registration.(son giriş tarihinizi yazınız)

- ()List as many former passwords you used with this account as far back as you can remember(son kullandığınız şifreyi yazınız)

- ()List as many of your Folders as you can remember (listenize son gelen mailleri yazınız mail adreslerinizi yazınız )

- ()The name of your Internet Service Provider. If you access your account from outside your home (for example, from school or work) please include the name of the organization. (for work ) burası böyle kalsın
You may check it by going to httpwww.whatismyip.com

- ()List of Secret Questions and Answers historically associated with your account ( secret questions xxxxxxxxxxx answer xxxxxxxxx) xxxx li yerlere özel sorunuzu ve cevabınızı yazınız

burada olduğu gibi parantez içindeki yerleri doldur ve maili forward yap yani gelen mail üzerindeki gerekli yerleri doldur ve geri yolla ingilizce bilen bir arkadaşından yardım al yukarda kırmızı yazı ile yazılan siteye gir kendi bilgisayarının ip adresini öğren çok düşün hata yapma kolay gelsin

Tarih: 16 Şubat 2006, 20:05 Tek mesaj gösterimi18

sagolasin ama bi kac kucuk problem var misal

- ()List as many of your Folders as you can remember (listenize son gelen mailleri yazınız mail adreslerinizi yazınız )
burda mail leri aklimda bilmiyorumki yinede zorlamaya calisacagim hafizami

- ()List of Secret Questions and Answers historically associated with your account ( secret questions xxxxxxxxxxx answer xxxxxxxxx) xxxx li yerlere özel sorunuzu ve cevabınızı yazınız

burdada sorun daha buyuk ben bu msn adresi yaklasik 4-5 senedir kullandigim icin gizli soru ve cevabini unuttum ister istemez..
buna ne yazmak gerekecek simdi ?
ingilizce yani ??

sagolasin babau
cayvaz3

Üye No: 23,248

Tarih: 20 Şubat 2006, 13:51 Tek mesaj gösterimi19

Peki ben şunu merak ediyorum: Bu millet nasıl çalıyor mns-hotmail adreslerini.??????... Biz bu kadar uğraşıyoruz geri almak için, bi sürü mail filan atıyoruz sağa sola ki bu da garanti değil...Ama şeref fukarası birileri adresleri kolayca çalıyorlar...

Çok kızgınım bu konuda arkadaşlar...
Bilgilendirme için teşekkürler bu arada...
MaXwELL
[HaRdWaRe MaSTeR]
Emektar

Tarih: 20 Şubat 2006, 18:49 Tek mesaj gösterimi20

« sayin » demiş ki:
sagolasin ama bi kac kucuk problem var misal

burda mail leri aklimda bilmiyorumki yinede zorlamaya calisacagim hafizami

burdada sorun daha buyuk ben bu msn adresi yaklasik 4-5 senedir kullandigim icin gizli soru ve cevabini unuttum ister istemez..
buna ne yazmak gerekecek simdi ?
ingilizce yani ??

sagolasin babau

en önemli sorular askıda kaldı desene.Problem büyük küçük değil sayin hatırlamaya çalış en önemli yerler burası çünkü.olmassa (unknow) yaz pek emin değilim ama yinede sıfırlama linki gelebilir eğer link'i sana yollarlarsa link'e tıkladığında çalınan adresini gir yeni parolanı oluştur...

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 59 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  2
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle