Lost'un finali hayal kırıklığı yarattı

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  2
 Yazar  Mesaj
FAÇALI - 2
Her Gün Yeni Bir Aşk
Emektar

Üye No: 29,416

Tarih: 24 May 2010, 23:53 Tek mesaj gösterimi11

"Her canlı ölümü tadacaktır." nasıl olsa. yakaladım

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Re
gardenya.
Emektar

Üye No: 58,026
Gizli

Tarih: 24 May 2010, 23:55 Tek mesaj gösterimi12

Finale yaraşır cümleyle noktaladın yakaladım

TurkBoard Fan

Üye No: 59,368
Gizli

Tarih: 25 May 2010, 00:13 Tek mesaj gösterimi13

Henüz izlemedim meraklandım iyice (:
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
tarduteris

Üye No: 185,126

Tarih: 26 May 2010, 02:06 Tek mesaj gösterimi14

Son sahneye kadar 3-4 ayrı son hazırlamıştım kafamda ve bu olamazdı,böyle klisede bitiremezlerdi...Ama acımadılar yaptılar.Saçma bir son oldu.Ne bileyim Hugo hepsini tekrara adaya götürmek istesin falan böylece adadan kurtuluş yok mesajı verip bitirseler bile daha iyiydi. Ama araf muhabbeti...Kötüydü ya bunca bilimsel temellendirme cabaları falan boşunamıydı yani?
Re
gardenya.
Emektar

Gizli

Tarih: 26 May 2010, 02:15 Tek mesaj gösterimi15

« tarduteris » demiş ki:
Son sahneye kadar 3-4 ayrı son hazırlamıştım kafamda ve bu olamazdı,böyle klisede bitiremezlerdi...Ama acımadılar yaptılar.Saçma bir son oldu.Ne bileyim Hugo hepsini tekrara adaya götürmek istesin falan böylece adadan kurtuluş yok mesajı verip bitirseler bile daha iyiydi. Ama araf muhabbeti...Kötüydü ya bunca bilimsel temellendirme cabaları falan boşunamıydı yani?

Ne diyosun yavrum daha cehennem cennet arası savaşacaklar, Jack'in ruhuna el-fatihamızı okuduktan ve helvaları yedikten sonra Jack'in ruhu tekrar arenaya gelecek bu sefer asıl iblisimizin görünür haliyle kapışacak Füüü üüü üü dünyadan elini ayağını çekecekler Füüü üüü üü Hurilerimiz de belli Kate, Shannon, Claire hatta Hz. Adem ve Havva'yı da görürüz belli mi olur yakaladım 666 rakamını bol bol rastlarız bu böyle devam eder yakaladım
Ailenizin hayalkırıklığı tamircisi iş başında Zemheri/r iftiharla sunar hahahahaha

Not-Not: 
Tamam abarttım yakaladım

Üye No: 185,126

Tarih: 26 May 2010, 02:23 Tek mesaj gösterimi16

En sonundada Winchester kardeşler gelir ve bunların hepsini tepeler.Jack'e kadar sağlam bir meydan dayağı atarlar,çokta hoş olur Of yaa
Re
gardenya.
Emektar

Gizli

Tarih: 26 May 2010, 02:32 Tek mesaj gösterimi17

Olur olur bekleriz yakaladım

Üye No: 140,239

Tarih: 26 May 2010, 06:12 Tek mesaj gösterimi18

« Lehfan » demiş ki:

Ayrıca şu sahne çok ilgimi çekti. Arkadaki cama dikkat.

Niye benden önce paylaştın yaa Asabi

Yalnız gerçekten diziyi izlerken benimde dikkatimi çekti o cam 3 camı anladım da diğerlerini tahminlerime dayandırdım. Utandı
Re
gardenya.
Emektar

Gizli

Tarih: 26 May 2010, 06:21 Tek mesaj gösterimi19

« tekrar » demiş ki:
« Lehfan » demiş ki:

Ayrıca şu sahne çok ilgimi çekti. Arkadaki cama dikkat.

Niye benden önce paylaştın yaa Asabi

Yalnız gerçekten diziyi izlerken benimde dikkatimi çekti o cam 3 camı anladım da diğerlerini tahminlerime dayandırdım. Utandı

Bende bi dümeni anlamadım Neutral Adanın o zaman çarkını değiştirme sembolü mü ki yoksa black rockı mı sembol ediyor Neutral

Üye No: 140,239

Tarih: 26 May 2010, 06:29 Tek mesaj gösterimi20

« Zemheri/r » demiş ki:
Bende bi dümeni anlamadım Neutral Adanın o zaman çarkını değiştirme sembolü mü ki yoksa black rockı mı sembol ediyor Neutral

Bence bir inancı temsil ediyordur baksana mesaj vermeye çalışmışlar sanırım.. yakaladım
Ben ay yıldız altında ki'ni anlamadım yow yow o ne oluyor acaba ? Utandı
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 32 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  2
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle