Peçeteden Gül Yapımı

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  2
 Yazar  Mesaj
Lehfan
- nâr -
TurkBoard Fan

Uzaklaştırıldı
Üye No: 1,042

Yasaklandım

Tarih: 04 Temmuz 2008, 03:51 Tek mesaj gösterimi11

Ben saat 2 den beri bunla upraşıyom valla neler yaptım neler Çok Mutlu bende şaştım kendime, meğer ne yetenek varmış bende, mesela sandalye yaptım ama kullanışsız oldu biraz, taşımadı beni Çok Mutlu bi denge problemi var ama onu bulacam inşallah sabaha kadar Çok Mutlu Aklıma daha çok fikir geliyor, hatta bu yaptıklarımla yakında sergi bile açmayı bile düşüyorum artık Çok Mutlu

"Dünden yeni, bugünden eski"

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
liwaneli
Nöbetçi Muhabbetçi..
TurkBoard Fan

Üye No: 20,210

Tarih: 04 Temmuz 2008, 03:59 Tek mesaj gösterimi12

abicim yazık günah peçetelere : ))) zaten artık cebımde bi deste peçeteyle gezecem : )) bir hanım mı var menzilde.. hoop gül Çok Mutlu hop kuğu Çok Mutlu hoop hanım arkadas Çok Mutlu

bana gul falan yapmayın peçeteden Çok Mutlu direk hanımı yapabılıyo muyuz onu deyın Çok Mutlu hahahahaha
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Lehfan
- nâr -
TurkBoard Fan

Uzaklaştırıldı

Yasaklandım

Tarih: 04 Temmuz 2008, 04:03 Tek mesaj gösterimi13

Tarihte geçer öyle bir hatun Çok Mutlu pamuk prenses diyolar Çok Mutlu hahahahaha Şimdi artık pamuklar peçeteler değil taştan yapılma hatunlar revaçta Çok Mutlu

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
liwaneli
Nöbetçi Muhabbetçi..
TurkBoard Fan

Tarih: 04 Temmuz 2008, 04:10 Tek mesaj gösterimi14

diy mi diy mi diy mi : ))) deminden beri bu taş yakıştırması ne kadar cok seyi ifade ediyo aslında diye düşünüyorum : )) nerde kaldı eski pamuklar prensesler.. : )) sen önce bi adam gibi pirenses ol ki karşına da pirens cıksın arkadas : ))) sen taş ol.. sonra nerde benım beyaz atlı pirensim : )) al sana beyaz atlı pirens!! Çok Mutlu peçeteden yaptım bi tane Çok Mutlu
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Lehfan
- nâr -
TurkBoard Fan

Uzaklaştırıldı

Yasaklandım

Tarih: 04 Temmuz 2008, 04:18 Tek mesaj gösterimi15

Aslında peçeteden, pamuktan çok şey ifade ettiği kesin taşın, meslea ne deriz sütun gibi .. taşş gibi ... Wink

Birşey daha pamuktan yapıldıkları zaman bu prensesler çabuk dağılıyolar, basenler, kalçalar falan.. Taşda böyle sorun yok. sabit ve istikrarlılar Çok Mutlu
Kendime yeni bri meslek edinmeyi planlıyorum artık, bırakıyom peçete bükmeyi taş oymacılığına başlıycam Çok Mutlu

liwaneli
Nöbetçi Muhabbetçi..
TurkBoard Fan

Tarih: 04 Temmuz 2008, 04:26 Tek mesaj gösterimi16

hahahahaha ama abicim şöyle düşün şimdi.. daş didiğimiz şey böyle soguk olur once.. sonra pambığınan peçenteyi düşün.. yamulur burkulur diyosun ama istedigin zaman kolaylıkla şekil de verebilirsin : )) sonraa... diyelim ki bu ara sen boyle zayıf bi arkadas istedin yonttun ettin sonra canın iri yarı abla istedi (erkeğiz ya biz böyle pislik bir tarafımız var haliylen) nasıl bir daha o taşı büyütecen eski haline getirecen : ))) peçete öyle mi ama : )) her türlü fantaziye açık Çok Mutlu konudan uzaklaşıyorum Çok Mutlu nereye gidiyorum ben Çok Mutlu
Lehfan
- nâr -
TurkBoard Fan

Uzaklaştırıldı

Yasaklandım

Tarih: 04 Temmuz 2008, 04:30 Tek mesaj gösterimi17

Konuş konuş ne fantezilerin varmış dökülüyo teker teker hahahahaha hahahahaha

Taş ustası olunca ekte yaparım herhalde Çok Mutlu Plastik cerrahlar naasıl yapıyo Hehehehe Çok Mutlu

liwaneli
Nöbetçi Muhabbetçi..
TurkBoard Fan

Tarih: 04 Temmuz 2008, 04:31 Tek mesaj gösterimi18

abicim ne yapıcaksın taşı yahu : )) taş kalpli olur o bi de : )) sen o taş bebek masalna inanma : )) ne varısa bambıh'da var : ))
RemoxiL
Pff
TurkBoard Fan

Uzaklaştırıldı
Üye No: 59,756

Yasaklandım

Tarih: 04 Temmuz 2008, 04:36 Tek mesaj gösterimi19

abi taş tan olsun taş kalpli olsun sorun mu Çok Mutlu sıkılırsan yenisini yaparsın işin ne Çok Mutlu 1 taş la 1 ömrü tüketcek halimiz yok ya Çok Mutlu

Yalanlarınız Kadar Gerçek Değilsiniz...

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
liwaneli
Nöbetçi Muhabbetçi..
TurkBoard Fan

Tarih: 04 Temmuz 2008, 04:38 Tek mesaj gösterimi20

bu zevk meselesi tabi : )) ne demişler.. delinin biri kuyuya bir taş atmış, bir kişiyi 40 kişi ister bir kişi alır : )))
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 27 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  2
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle