Anadolu Öğretmen Liseliler Buraya

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  ... 10
 Yazar  Mesaj
_biKEt_

Üye No: 129,313

Tarih: 23 Temmuz 2008, 19:49 Tek mesaj gösterimi91

bilmem... evt bizde de arkadaşlardan çoğu öğretmen olmak istemiolar ama ben inglzce öğretmeni olmak istyrm öğretmnliği istemeyenleri de son sene grcğz bakalm Hıhı Çok Mutlu
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
asspr!n
bitsedegitsek
TurkBoard Fan

Üye No: 128,499

Tarih: 23 Temmuz 2008, 20:01 Tek mesaj gösterimi92

bende olmak istemiyorum ama olmazsa öğretmen de olurum sonuçta güsel meslek ama atanmıolar o açıdan bosukk Sümüklü
_biKEt_

Üye No: 129,313

Tarih: 23 Temmuz 2008, 20:13 Tek mesaj gösterimi93

walla ben inglzce öğrtmenliğinden ümitliyim ben mezun oluncaya kadar dolmazsa büyük bi açık var Türkiye'de bu alanda Hehehehe nese be hayırlısı bakalımÇok Mutlu
asspr!n
bitsedegitsek
TurkBoard Fan

Tarih: 23 Temmuz 2008, 20:16 Tek mesaj gösterimi94

kısmet cnm inşş
blue.girl

Üye No: 128,648
Gizli

Tarih: 19 Aralık 2008, 22:11 Tek mesaj gösterimi95

« asspr!n » demiş ki:
bende bandırma anadolu öğretmendenn selm herkese fakir ama gururlu bir okuldurr banolis hehe

a aa bende ordayım Hıhı sen kimsin ya:..2 Yirim Dondurma Dondurma evet kanka fakir ama gururludur okulumuz:D
ganovak

Üye No: 101,390

Tarih: 04 Şubat 2009, 11:15 Tek mesaj gösterimi96

Bende öğretmen lisesinde okuyorum Çok Mutlu ama öğretmen olmak istemiyorum.. Füüü üüü üü
asspr!n
bitsedegitsek
TurkBoard Fan

Tarih: 11 Şubat 2009, 18:13 Tek mesaj gösterimi97

kim öğretmen olmak istiokii hahahahaha

seviyorum seni demek lazım

asspr!n♥
The-ersin

Üye No: 163,605

Tarih: 06 Haziran 2009, 23:18 Tek mesaj gösterimi98

Bende varım "ergani aöl" adı batsın Hehehehe
Blind_Alley
.:Stark:.
TurkBoard Fan

Üye No: 78,095

Tarih: 06 Haziran 2009, 23:23 Tek mesaj gösterimi99

« asspr!n » demiş ki:
kim öğretmen olmak istiokii 8-

Ama sonunda %70'imiz öğretmen oluyoruz Hehehehe

Üye No: 163,043

Tarih: 08 Haziran 2009, 17:08 Tek mesaj gösterimi100

öğretmen lisesi mezunuyum.
şuan öğretmenim.

ilk yıllar kimse öğretmen olmak için gelmemiştir bu okullara.
ama okul bitip sınav sonuçları açıklanınca herşeyin tepetaklak döndüğünü görürsünüz.
% 70-80 oranında öğretmenlik tercih ederiz.

öğretmen liselerinin birer misyon okulu olduğunu düşünüyorum.
ve üzerine düşen misyonu en iyi yerine getiren, ortamı en güzel en sıcak en samimi en masum olan okulların başında gelirler.

öğretmen liseli olmaktan gururlu ve mutluyum.

öğretmenlik mesliğinin onuruna şerefine kutsaliyetine herzaman inandım.

ancak ülkemizde öğretmene ve öğretmen adaylarına verilen değerden , öğretmenlik camiasına uygulanan yakışıksız davranışlardan hiç memnun değilim. insanlar mesleklerine ideallerine küstürülüyor bu ülkede. içler acısı halimiz var gören yok.

AMA BİZLER YİNE DE ÜLKENİN KARANLIĞINA IŞIK TUTACAĞIZ, BİZLER YİNE AYDINLIK, FİKRİ VE VİCDANI HÜR NESİLLER YETİŞTİRMEYE HER YERDE VE HER ORTAMDA DEVAM EDECEĞİZ. ŞUAN BİZİ YÖNETENLERİ BİLMİYORUM NASIL ÖĞRETMENLER YETİŞTİRDİ YADA ONLAR NASIL İDEALSİZLEŞTİRİLDİ... AMA BİZLER HER ZAMAN İDEALLERİ YÜKSEK NESİLLER YETİŞTİRMEYE GAYRET SARFEDECEĞİZ. MESLEĞİNİ ÜLKESİNİ BAYRAĞINI DEVLETİNİ SEVEN ÖĞRETMENLERİMİZ OLMASAYDI ŞUAN ÜLKEMİZ ÇOKTAN BATARDI. DEMEKKİ HALA İYİ İNSANLAR VAR.BİZLERDE ONLARDAN ALACAĞIMIZ BAYRAĞI DAHA İLERİLERE TAŞIYACAĞIZ.

YETERKİ İMKAN VERİLSİN. YETERKİ DEĞER VERİLSİN. YETERKİ DESİNLER GEL KARDEŞİM ÜLKENİN SANA İHTİYACI VAR. HAZIRIZ. BEKLİYORUZ.
NE DİYELİM BAŞKA...

ahımı haketin ciğerin yansın...
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 10. sayfa (Toplam 11 sayfa) [Bu başlıkta 102 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  ... 10
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle