Photoshophane Açıklama

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
aksi
Emektar
Emektar

Üye No: 22

Tarih: 09 May 2005, 14:11 Tek mesaj gösterimi1

Photoshop Dersleri:
Bu başlık altında photoshop ile ilgili eğitici dersler (tutorial) verilecektir. Bu bölümde üyelerin başlık açma yetkisi yoktur. Ancak açılan ders başlıklarında takıldıkları konularda yardım isteme ya da teşekkür amaçlı cevap yazabilirler. (üyeler sadece cevap yazabilir)

Photoshop Yarışmaları:
Bu başlık da ise; photoshop ile yapılabilecek eğlenceli yarışmalar düzenlenecektir. Ancak yarışma gereği katılımcıların photoshop hakkında biraz da olsa bilgi sahibi olmaları gerekir. Ancak yapıcak yarışmaların içeriğine uygun asgari düzeyde photoshop kullanımını anlatan derslerde verilecektir. (üyeler başlık açabilir)

Öncesi-Sonrası:
Bu başlık altında ise, photoshop ya da benzeri resim düzenleme yazılımları ile yaptığınız çalışmanın öncesini ve sonrasını sergileyebilirsiniz. Sizden gelenlerden tek farkı çalışmanızın öncesini de gösteriyor olmanız. (üyeler başlık açabilir)

Sizin Yaptıklarınız:
Bu başlık altında ise, yine photoshop ya da benzeri resim düzenleme yazılımları ile yaptığınız çalışmaları ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu bölümde 'photoshop derslerinde' önceden eklenmemiş bir derste hazırlayıp sunabilirsiniz. Uygun görülenler tarafımdan, icap ediyorsa gerekli düzeltmeler de yapılarak 'photoshop dersleri' başlığına taşınabilir. (üyeler başlık açabilir)

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
naturalmann

Üye No: 25,450

Tarih: 18 Ocak 2006, 19:57 Tek mesaj gösterimi2

çok saol
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
AfRaSyAp

Üye No: 45,936

Tarih: 21 Ocak 2006, 17:18 Tek mesaj gösterimi3

hocam bu photoshop'unetten indirebilirmiyiz?nasıl?
Memin

Üye No: 21,609

Tarih: 11 Şubat 2006, 23:49 Tek mesaj gösterimi4

Aksi kardeş senden bir ricam olacak
birtane resim var siyah beyaz
askerlik resmi
üzerinde mühür izleri var
onları resmi bozmadan nasıl temzileyebilrim
saygılar
MademoiseLLe
P i r o u e t t e

Üye No: 47,148

Tarih: 18 Şubat 2006, 19:19 Tek mesaj gösterimi5

Ben photoshop ögrenmek istiyorum Sümüklü

Yüksek Ressam
Emektar

Üye No: 31,251

Tarih: 19 Şubat 2006, 20:32 Tek mesaj gösterimi6

yaa çok istiyorum şu fotoşopa da el atmayı ama...aksi senin sayende olcak hadi inşallah..

Üye No: 51,882

Tarih: 18 Mart 2006, 22:33 Tek mesaj gösterimi7

bende öğrenmek istiyorum bu photoshopu yardım ederseniz sevinirim
MuRaTCanisT

Üye No: 14,503

Tarih: 19 Mart 2006, 12:31 Tek mesaj gösterimi8

Arkadaşlar.Yakında yeni dersler ekleyeceğiz. Okul ve sınav dönemi olduğu için biraz zorlanıyoruz.
Turkboard da olduğunuz için teşekkürler...

and i wonder why
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
zeynep_18

Üye No: 46,975

Tarih: 14 Nisan 2006, 13:47 Tek mesaj gösterimi9

slm aksi kardeş;
senden bir ricam olacak...Bana bu konuda yrd. olabilir misin?
Benim Proje ödevim var konu su damlaları ancak bu çiçek üzerinde falan değil.:bir layer üzerinde su damlaları yapıyoz son onu bi resmin üzerine taşıoz falan...Ben yapmaya çalışıyorum Ancak Filtre menüsünden işlemler yapmaya başlayınca bilgisayar kilitleniyor sinir oldum yapamadım bir türlü.Hangi bilg. geçsem aynı sorun....

Ne dersin bu işeSümüklü
LoveGirl87

Üye No: 54,249

Tarih: 01 May 2006, 01:15 Tek mesaj gösterimi10

Photo Impact 10 arkadaslar ben bu programi ariyorum ama bulamadim bu konuda bana yardimci olurmusunuz lütfen
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 17 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle