phpbb2 plus

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
yddX

Üye No: 58,371

Tarih: 06 May 2006, 18:14 Tek mesaj gösterimi1

Portal ve içerik yönetim sistemi kurmak isteyenler phpbb2 plus dosyasını burdan çekebilirler.Turkboard da phpbb2 plus tabanlıdır.Umarım işinize yarar..

Script:

Önizleme

« Precious » demiş ki:
« cimbomlu55 » demiş ki:
walla link yalan olmuş dostum:)eğer elinde başka link varsa paylaşırmısın.

Phpbb Plus Download

Dil Dosyaları

Linklerinden istediklerinizi indirebilirsiniz.

Kolay Gelsin

edit by muratcanist
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
bozUNtu
root
WebMaster

Üye No: 1

Tarih: 22 Haziran 2006, 00:34 Tek mesaj gösterimi2

çok güzel bir premoded sistemidir ancak ağır bir sistemdir yavaş çalışır. uzun zamandır geliştirilmesine rağmen içinde hala buglar var. kullanan varsa ve yavaşlığından şikayetçi ise birthday modun index.php değişikliklerini kaldırırsa verimi biraz artırabilir.

paylaşım için teşekkürler yddX

greenpepper
TosPa

Üye No: 551

Tarih: 08 Ocak 2007, 18:10 Tek mesaj gösterimi3

linki yenilemek mümkün mü?
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder AIM YIM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
cimbomlu55

Üye No: 78,963

Tarih: 31 Mart 2007, 11:12 Tek mesaj gösterimi4

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Precious
Keyfim Yerinde :)
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 4,058
Gizli

Tarih: 31 Mart 2007, 11:24 Tek mesaj gösterimi5

« cimbomlu55 » demiş ki:

Phpbb Plus Download

Dil Dosyaları

Linklerinden istediklerinizi indirebilirsiniz.

Kolay Gelsin

Neyleyim umduğum gibi çıkmadı insanlar..

Sevdiğini mertçe seven kişi, pervane gibi özler ateşi. Sevip de yanmaktan korkanın, 'masal anlatmaktır' bütün işi...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
cimbomlu55

Üye No: 78,963

Tarih: 31 Mart 2007, 12:14 Tek mesaj gösterimi6

saol kardeş,teşekkür ederim..

Değişiklik:Merhabalar ya bu plus beklediğim kadar ii değil ya.Phpbb bence görünüm açısından daha güzel.Ama plusu geliştirip değişiklik yapabilirmiyiz üstünde?Bide forumda okadar arattırdım portal diye,ama aklıma yatan bi portal kurulumu bulamıyorum.Mesela buranın portalı gibi bir yer,reklam koymaya müsayit bi sayfa düzeni istiyorum.Eğer bana anlatabilecek biri varsa mail atsın veya ÖM atsın.Şimdiden teşekkürler.
DirectLost
*Mac OS-X User*

Üye No: 731

Tarih: 02 Nisan 2007, 07:15 Tek mesaj gösterimi7

« cimbomlu55 » demiş ki:
saol kardeş,teşekkür ederim..

Değişiklik:Merhabalar ya bu plus beklediğim kadar ii değil ya.Phpbb bence görünüm açısından daha güzel.Ama plusu geliştirip değişiklik yapabilirmiyiz üstünde?Bide forumda okadar arattırdım portal diye,ama aklıma yatan bi portal kurulumu bulamıyorum.Mesela buranın portalı gibi bir yer,reklam koymaya müsayit bi sayfa düzeni istiyorum.Eğer bana anlatabilecek biri varsa mail atsın veya ÖM atsın.Şimdiden teşekkürler.

buranın portalı gibi bir portal arıyosan; "im portal"

http://www.phpbbhacks.com/download/2779

Plus ı geliştirebilirsin... geliştirmek derken görünüm, tema filan eklemekten bahsediyosan; plus ın kurulan modlar sayfasını açıp, yeni eklemek istedğin temaya Tüm modifikasyonların tema eklentisini yapman lazım...

yok modifikasyon kurucam diyosan; onuda yaparsın... fakat biraz zor olur.. çünki modifikasyonlar orjinal phpbb için yazılır.. plusda bir çok mod kurulu olduğu için dosyaların büyük bir kısmı değiştirilmiştir... bulman gereken kodu bulamayabilirsin..

UltrAslan
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
yilen34

Üye No: 112,367

Tarih: 01 Mart 2008, 17:53 Tek mesaj gösterimi8

ya arkadaslar turkce paketi indirilmior yardim edebilirmisiniz :S
XochicaLo

Üye No: 109,709

Tarih: 10 Mart 2008, 21:34 Tek mesaj gösterimi9

İm portalın kurulumu nasıl sorun orda Gülücük Örneyin ben kurdum fakat hata alıyorum sql hep hata veriyor kafam karma karışık oldu Çok Mutlu
mrsonek

Üye No: 116,334

Tarih: 26 Mart 2008, 16:00 Tek mesaj gösterimi10

Arkadaşlar Plus Türkçe dil dosyasını olanlar ekleyebilir mi lütfen.....?
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 19 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle