ucurtma tutkunlarını buraya beklıozzz

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
achiles1907

Üye No: 12,010

Tarih: 28 Aralık 2005, 13:09 Tek mesaj gösterimi1

evet arkadaslar ucurtma seven arkadaslar varsa buradan yazısabilirizz
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Chayenne

Üye No: 313

Tarih: 28 Aralık 2005, 13:14 Tek mesaj gösterimi2

benim hiç uçurtmam olmadı, hep izlemekle yetindim ama kendime sözüm var bir gün kendi uçurtmamı yapacağım Utandı
darkled

Üye No: 518

Tarih: 09 Ocak 2006, 10:10 Tek mesaj gösterimi3

benim epeyce uçurtmam var...hala dikmeye devam ediyorum:)...isteyen olursa yardımcı olmaya çalışırım...
cerebro

Üye No: 50,656

Tarih: 28 Şubat 2006, 12:22 Tek mesaj gösterimi4

kumaş uçurtma yapıyorsanız önce tebrik ederim sonra nasıl yaptığınızı öğrenmek isterim
darkled

Tarih: 01 Mart 2006, 02:45 Tek mesaj gösterimi5

merhaba...teşekkür ederim....ne öğrenmek istiyorsanız yardımcı olmaya çalışırım...
MaDAxE

Üye No: 49,936

Tarih: 01 Mart 2006, 09:51 Tek mesaj gösterimi6

arkadaşlar geçen yaz bir uçurtma yaptım en az 20 km uzaklaştı tabi yüksekliğini hesaba katmıyorum. en sonun da ne yazıkki koptu rüzgarın gücüne ip dayanamadı Üzgünüm Üzgünüm Üzgünüm
cerebro

Tarih: 01 Mart 2006, 16:59 Tek mesaj gösterimi7

sayın darkled uygun kumaşı nasıl temin ediyorsunuz?? planları var mı??
EseN UsTa
ReiS
Emektar

Üye No: 4

Tarih: 04 Mart 2006, 01:35 Tek mesaj gösterimi8

Uçurtma için çeşitli kumaşlar var. darkled arkadaşımız en son kumaşı çinden getirtmeye çalışıyordu. Ama eğer imkanınız yoksa çeşitli kumaşlar da kullanılabilir.

Mesela ben tabii darkled'inde tavsiyesiyle çiçekçilerin çiçek sardığı kumaşlarla yapmıştım.

Uçurtma planları için bir çok site var. Google da Kite plan diye arama yaptırırsanız birçok plan bulabilirsiniz.Hatta ben sizin için aradım bile Çok Mutlu
BURADAN BAKABİLİRSİNİZ
Aradığınız özel bir uçurtma varsa yardımcı olmaya çalışırız tabii...

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
darkled

Tarih: 04 Mart 2006, 21:30 Tek mesaj gösterimi9

evet çiçekçi kumaşı gayet güzel...dikimide kolay...esen ustayla yapıp uçurmuştuk...tafetta denen kumaş bulabileceğiniz türden bir kumaş...ama asıl uçurtma kumaşı ripstop denen kumaş türü...Türkiye'de bulunmuyor(diğer uçurtma için gerekli birçok malzeme gibi)...çinden getirtmeye çalışıyoruz..plan konusunda esen ustayla beraber yardımcı olmaya çalışırız...
bu benim en sevdiğim uçurtmam...ripstoptan yapılma...3.5m genişlik,kuyrukla beraber ~20m uzunlukta...

büyütmek için tıklayın
cerebro

Tarih: 06 Mart 2006, 15:58 Tek mesaj gösterimi10

hocam harika olmus saygı duydum, ankarada olsaydınız görmek isterdim
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 39 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle