Bölümümüzle ilgili öneri, eleştiri ve yorumlarınız...

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
oxay
-->>MüNZeVi<<--
Emektar

Üye No: 63

Tarih: 23 Aralık 2005, 13:41 Tek mesaj gösterimi1

Arkadaşlar forumumuzda akorlar bölümü de açılmıştır... Paylaşımlarınızı bekliyoruz...

Bölümümüzde eksik gördüğünüz yönleri, bölüm hakkındaki düşüncelerinizi ve önerilerinizi bizimle burada paylaşabilirsiniz...

Kolay gelsin...

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
pamukşekeri

Üye No: 29,047

Tarih: 23 Aralık 2005, 14:25 Tek mesaj gösterimi2

Hayırlı olsuunnn yeni bölümümüz Gülücük bir kaç yıl öncesine kadar bende gitar çalıyordum belki burdaki akorlara bakıp bende yeniden gitarımı elime alırım Gülücük tırnaklarımı yeniden kesmeye hazırım yeterki beğendiğim şakıların akorları olsun Süperrrrrr

-->>MüNZeVi<<--
Emektar

Tarih: 23 Aralık 2005, 14:43 Tek mesaj gösterimi3

O zaman bir de akor istekleri isimli sabit bir başlık açmamız yerinde olacak... Sol elinin tırnaklarını kes sağdakiler kalsın pamukşekeri... Arpej çalarken lazım olur Punky

Akorlar hemen eklenmeye başlıyor... Umarım sevdiğin akorlar bulursun...

kolay gelsin...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
BaNG
Emektar
Emektar

Üye No: 462

Tarih: 23 Aralık 2005, 16:51 Tek mesaj gösterimi4

bu bölümün açılmasına çok sevindim
her nekadar büyük merak salıp gitar alıp bir köşede tozlansada (:
bizim zamanımızda yoktu böyle bölümler ((:
iyi paylaşımlar....

pamukşekeri

Tarih: 23 Aralık 2005, 17:13 Tek mesaj gösterimi5

« oxay » demiş ki:
O zaman bir de akor istekleri isimli sabit bir başlık açmamız yerinde olacak... Sol elinin tırnaklarını kes sağdakiler kalsın pamukşekeri... Arpej çalarken lazım olur Punky

Akorlar hemen eklenmeye başlıyor... Umarım sevdiğin akorlar bulursun...

kolay gelsin...

ama benim bi sorunum var gitarımdan iğrenç sesler çıkıyor acil tarafından akorunun yapılması lazım Sümüklü şu aralar sınavlarım var ama en yakın zmanda yaptırsam iyi olacak benimde elimde çok akor var boş bi zamanımda ekleyip paylaşıma açarım Gülücük ama bişi rica etsem iremin hayalet sevgilim şarkısının akorları elinde olan varsa ekleyebilir mi? ilk defa o şarkıyı dinlediğmde içimden gitarı elime almak gelmişti Utandı

-->>MüNZeVi<<--
Emektar

Tarih: 23 Aralık 2005, 17:39 Tek mesaj gösterimi6

pamukşekeri yarın ilk iş senin için bir akord programı upload edeceğim... boşuna başkasını aramazsın böylece... bilgisayarında mikrofon vardır heralde...

bugün upload ettim... aşağıdaki konuda bulabilirsin programı...

http://www.turkboard.com/viewtopic.php?p=480834#48...834#480834

kolay gelsin....

pamukşekeri

Tarih: 23 Aralık 2005, 17:46 Tek mesaj gösterimi7

« oxay » demiş ki:
pamukşekeri yarın ilk iş senin için bir akord programı upload edeceğim... boşuna başkasını aramazsın böylece... bilgisayarında mikrofon vardır heralde...

kolay gelsin....

Heeyyyyy harikasınnnn!!! Evet mikrofonum var cameramda var hehe ne ararsan var Gülücük yaa ben çok mutlu oldum şimdi çok teşekkür ederimmm oxay

İstemem söz sevmeni.
Emektar

Üye No: 709

Tarih: 23 Aralık 2005, 18:02 Tek mesaj gösterimi8

Arkadaşlar ben bölüm için hayırlı olsun mesajı yazmadığımı farkettim
ilgilenler için bölümümüz hayırlı olsun diyorum. Hımmm

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Joe Black

Üye No: 32,400
Gizli

Tarih: 23 Aralık 2005, 20:16 Tek mesaj gösterimi9

Hayırlı olsun arkadaşlar. Elimizden geldiğince cümle isteklerinize cevap vermeye çalışacağız hep birlikte. Paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımla...

Joe

silENce
Admin
Admin

Üye No: 252

Tarih: 23 Aralık 2005, 21:26 Tek mesaj gösterimi10

Arkadaşlar hayırlı olsun Hımmm

Bölüm sorumlusu arkadaşlarımızada başarılar dilerim .

Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle