maket

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
umitxyilmaz

Üye No: 35,198

Tarih: 26 Kasım 2005, 16:49 Tek mesaj gösterimi1

herkesi bekleriz arkadaşlar neden hiç talep yok bu alana

LEVENT

Üye No: 21,946

Tarih: 13 Aralık 2005, 09:28 Tek mesaj gösterimi2

Evet Eskiden Maket Uçak Kolleksiyonum Vardı... Ama bu aralar hiç bi yerde bulamıyorum sanırım insanların talebi azalacak olcakki daha pahallı olmayla beraber maketlerin boyutları büyümeye başladı buda pek cazip gelmiyor... herşeyi küçüğü güzel ve tatlıdır derlerdi yaaa bence bu hala geçerli olmalı... benim 20 ye yakın savaş uçak kolleksiyonum vardı şimdide bulabilsem alcam ve yapmaya başlıcam ama bizim buralarda yoktur ne yazıkki Sümüklü
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
hulusi

Üye No: 39,116

Tarih: 14 Aralık 2005, 12:19 Tek mesaj gösterimi3

bende maketlerden çok hoşlanıyorum vizelerden sonra maket alıp yapıyorum maket bulabileceğiniz yerler eğer bulunduğunuz şehirde toys r us warsa oraya bir bakın derim hem kaliteli hemde fiyatlar normal 30-45 milyon arası.yada 03224323170 nolu telefonu arayarak türkiyedeki makat satan mağazaların yerini öğrenebilirsiniz.not telefon ahmet beye aittir.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
dark_night

Üye No: 37,748

Tarih: 03 Ocak 2006, 20:15 Tek mesaj gösterimi4

arkadaslar duydugum kadarıyla yesilköy dekı havacılık müzesınde her turlu maket mevcutmuş ve fiyatlarıda sölenene göre ucuz muş ben en kısa zamanda gidip bakıcam
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
slawzero

Üye No: 18,844

Tarih: 26 Ocak 2006, 08:46 Tek mesaj gösterimi5

ankara migros toys r us tan maketleri kaldırmıslar sanırım arkadaslar son zamanlarda d & r dan temin ediyorum ama cesit sıkıntısı var Üzgünüm

Edit By EseN UsTa: İmzada site linkleri yasaktır. Bu nedenle kaldırılmıştır...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
mhardcece

Üye No: 9,250

Tarih: 03 Şubat 2006, 00:37 Tek mesaj gösterimi6

bildiğim kadarıyla ıçak maketleri ki bunlar çıtalardan yapılma...tanesi 5 - 10 milyon arasında THK(Türk hava kurumu)da satılıyor...haftasonunu geçirmek için ideal bir iş...

Üye No: 8,710

Tarih: 17 Şubat 2006, 11:44 Tek mesaj gösterimi7

« mhardcece » demiş ki:
bildiğim kadarıyla ıçak maketleri ki bunlar çıtalardan yapılma...tanesi 5 - 10 milyon arasında THK(Türk hava kurumu)da satılıyor...haftasonunu geçirmek için ideal bir iş...

bu THY deki uçaklar sadece maket mi

yoksa uzaktan kontrollüleri de war mı

warsa onlar kaç para acaba
cerebro

Üye No: 50,656

Tarih: 28 Şubat 2006, 12:28 Tek mesaj gösterimi8

ankara lı modelci arkadaşlar yıldızdaki hobbytime a uğrayabilirler.
istanbullular hobici, beşiktaş hobi yi de biliyorlardır.
diğer şehirdeki arkadaşlar internet üzerinden sipariş verebilirler. yurt dışı siparişleriniz 100$ı geçerse gümrük olayı giriyo işin içine. yurt içinde iç birproblem olmadan paketiniz kapınıza kadar geliyor. www.modelsitesi.com daki forumda modellerinizin görüntülerini, hikayelerini paylaşabilir, yardım alabilirsiniz.
murat08

Üye No: 29,289

Tarih: 02 Nisan 2006, 01:13 Tek mesaj gösterimi9

süpersiniz arkadaşlar benim de uzun zamandır unttuğum bi konuydu sizler tekrar hatırlattınız ben uçaklarla beraber 2.dünya savaşına ait gemilerin maketlerini yapmak istiyorum bilgisi olan yazarsa sevinirim
cerebro

Üye No: 50,656

Tarih: 03 Nisan 2006, 14:26 Tek mesaj gösterimi10

1/72 revell s100 schnellboot sizi gayet iyi tatmin edecektir. www.hobici.com dan bulabilirsiniz
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 15 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle