flash player da sorun yaşıyorum ?

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
gs_mert

Üye No: 105,830

Tarih: 19 Şubat 2012, 13:31 Tek mesaj gösterimi1

flash player da sorun yaşıyorum firefox ve google chrome da yaşıyorum sorunu , ie de yapmıyor . Firefox dan youtube a giriyorum hangi video ya tıklarsam tıklıyım sürekli önceki izlediğim video geliyor karşıma yow yow ayrıca birçok sekme açınca donma kasılma program takılma kilitlenme gibi sorunlar yaşıyorum . ayrıca kasılınca windows imleci mouse unda geçikme yaşıyorum . Yani mouse u hareket ettiriyorum ama oldugu yerde kalıyor belli bi sure sonra hareket ettırdıgım yere gelıyor . yardımcı olursanız sevinirim ?

bu arada kullandığım işletim sistemi win7 64 bit sp1 ultimate tr
flash playerın son surumu yuklu bırcokkez kaldırdım yenıden yukledım ama hala aynı . birde ccleaner kullandım ama sorun devam ediyor .kaspersky 2011 ve dr.webcureıt gıbı programlarlada tarattım sorun yok .
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
paLpebra
숨
Emektar

Üye No: 11,931
Gizli

Tarih: 19 Şubat 2012, 13:37 Tek mesaj gösterimi2

Sorun Firefox ile Flash Player arasındaki konfigürasyondan kaynaklanan bir hata. Sorunu elbet düzeltirler.

Eski sürüm firefox yükleyip Sürüm yükseltmeyi kabul etmezseniz flash player'ı eskisi gibi kullanabilirsiniz.
Just.
Emektar
Emektar

Üye No: 167,535

Tarih: 19 Şubat 2012, 14:06 Tek mesaj gösterimi3

Chrome ve firefox tarayıcılar hız bakımından IE 'dan önde olsalarda eklenti vs bakımından öncülük hala IE'da Füüü üüü üü

Tarih: 19 Şubat 2012, 19:35 Tek mesaj gösterimi4

eski sürüm firerfox u nerden bulucam ? hangi eski sürüm iyidir ?

ie kullanmaya çalışıyorum ama oda çok yavaş geliyor firefox ve chrome a alıştım
Just.
Emektar
Emektar

Tarih: 19 Şubat 2012, 19:48 Tek mesaj gösterimi5

Firefox'un eski sürümlerini burada bulabilirsiniz..

http://www.mozilla.org/en-US/firefox/all-older.htm...older.html

Tarih: 20 Şubat 2012, 16:37 Tek mesaj gösterimi6

firefox 3.6.27 olan surumu kurdum , ekran kartı driverimi güncelledim .En azından hangi video ya tıklarsam tıklayıp videonun kendisi açılıyo,önceden eski izlediğim videolar açılıyordu. Donma yaşamadım şimdilik ancak bu seferde firefox cok yavas kaldı foruma yada face vb.sitelere çok yavaş giriyor.google chrome u kaldırmıştım birazdan onu denicem tekrardan .nvidia ekran kartı özelliklerinde yanı denetim masasında 3d vision gibi şeyler var acaba bunlarla mı sorun yaşanıyor ? ekran kartım nvidia gtx560 ti .
Just.
Emektar
Emektar

Tarih: 20 Şubat 2012, 19:57 Tek mesaj gösterimi7

Ekran kartı 3d ayarlarıyla ilgili olduğunu sanmıyorum Windows 7 ile alakalı olabilir , format atmayı denediniz mi ?

Tarih: 20 Şubat 2012, 22:11 Tek mesaj gösterimi8

formatı denedim aynı hatta başka dvd denedim gene aynı , sizin paylaştığınız all olan yani hepsi bulunan dvd yi indirip deniyim mi ?
Just.
Emektar
Emektar

Tarih: 21 Şubat 2012, 18:03 Tek mesaj gösterimi9

Paylaştığım windows 7 'de sorun yok sisteminizin bir yetkili servis tarafından gözden geçirilmesi gerek olası çözümler probleminizi çözmedi malesef

Tarih: 22 Şubat 2012, 17:52 Tek mesaj gösterimi10

o zaman paylaştığınız windows 7 yi indirip kurayım birde öyle deniyim , sisteminizi yetkili servis tarafından gözden geçirilmesi gerek derken yani pc parçalarında mı sorun var acaba yada bi uyumsuzluk yoksa yazılımsal birşey mi ?
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 13 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle