ttnet 8 mbps ye kadar internet peehhh

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
SONYC1988

Üye No: 130,558

Tarih: 25 Eylül 2009, 17:51 Tek mesaj gösterimi1

arkadaslar ilk gorunuste nasilda goz kamastirici geliyor diil mi?oysaki o kampanyadaki ifacik
yazilarla yazilmis onemli detaylar insani cileden cikartiyor.insanlar o interneti daha hizli internet daha
cok ve daha hizli DOWNLOAD icin aliyorlar.ama gel gelelimki bizim ttnet gene insanlari madur
etmeyi yine kendine kufur ettirmeyi iyi biliyor.eve 8 mbps internet geldiginde nolur baslarsiniz
downloada 800 kbps/sn ile indirirse biseyi ne oyunu kalir indirmediginiz ne de filmi.ama gelelimki arkadaslar limitsizler dahil herkese 15 gblik bir kota koymuslar.bu da ne demektir yuksek kalitede
bir divx indirdiginizde 3 tane de kota dolmus demektir.bununda caresini bulmus arkadaslar.hizinizi
512kbps ye indiriyorlar ki bu da internetin olup olup dirilmesi demek.ondan sonra gelin siz bunlara
kufur etmeyin sitem etmeyin nolamaz nayır nolamaz nayır nolamaz nayır nolamaz nayır

GodOfWar

Üye No: 59,074

Tarih: 25 Eylül 2009, 19:30 Tek mesaj gösterimi2

Ama zaten kampanyada 8 mbps (ye kadar) !! diyor 8mbps yi her zaman garanti etmiyor. Çıkabileceği en üst hız. Bu 2 de olur 4 de olur 1 e bile düşer
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
SinCity
'Not Ever Forget Me-

Üye No: 153,005

Uyarı : 1

Tarih: 25 Eylül 2009, 19:37 Tek mesaj gösterimi3

jackbauer
gerekli kelamı etmiş ama
arkadaşta haklı sonuçta daha iyi bir net için istiyoruz bu işi vede sınır olması saçma olmuş...

Objektifimi ne zaman Aşk'a çevirsem önce netlik ayarını yapıyorum, fakat nedense deklanşöre basınca "Aşk" hep Flu düşüyor..
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
rutin
TurkBoard Fan
TurkBoard Fan

Üye No: 55,893

Tarih: 25 Eylül 2009, 19:51 Tek mesaj gösterimi4

Anlaşmada ve kampanyada zaten kota olarak 15 gb. geçilirse hızın 8'de 512kbps yada 1 kbps'ye düşüyor.

MaSo

Üye No: 128,651

Tarih: 25 Eylül 2009, 19:57 Tek mesaj gösterimi5

aynı kampanyayı kullanıyorum fakat daha 4-5 in üstüne çıkamadım hahahahaha hahahahaha
maosxs
TurkBoard Fan
TurkBoard Fan

Üye No: 52,684
Gizli

Tarih: 25 Eylül 2009, 20:40 Tek mesaj gösterimi6

« rutin » demiş ki:
Anlaşmada ve kampanyada zaten kota olarak 15 gb. geçilirse hızın 8'de 512kbps yada 1 kbps'ye düşüyor.

Bana bunu bu şekilde dememişlerdi. Şimdiki tarifemde 1024 kbps ile bağlanıyorum (sınırsız).

8 mbps yapalım mı diye telefon geldi. Dedim "ne farkedecek?" Bağlantı hızı 8 mbps olacak ama download hızınız yarıya düşecek dediler. Garip gelmişti hızın yarıya düşerek adının 8 mbps'ye çıkması. "Ne anladım ben bu işten?" dedim ve kapadım telefonu.

Yani 15 gb sınırdan ve geçilirse hız düşecek gibi şeylerden bahsetmediler hiç.
Çelişkili gözüküyor dedikleri.
Ya ne dediklerinden kendilerinin bile haberi yok ya da dalga geçiyorlar bizimle.

Emektar

Üye No: 29,416

Tarih: 25 Eylül 2009, 21:07 Tek mesaj gösterimi7

Kesinlikle inanmayın "ülkemizin internet sağlayıcısı" TTNet'in 8 mb sözlerine. Resmen insanlarla dalga geçiyorlar. Evinizin yerine göre de değişiyor hız. 8 mb hızı yakalamak imkansız gibi. Bu tarifeye geçmeyin. Eğer geçmek isterseniz imza attığınız her kağıdı satır satır okuyun.

jackbauer
GodOfWar

Üye No: 59,074

Tarih: 25 Eylül 2009, 21:45 Tek mesaj gösterimi8

« FAÇALI - 2 » demiş ki:
Kesinlikle inanmayın "ülkemizin internet sağlayıcısı" TTNet'in 8 mb sözlerine

Yakalanıyor arkadaşım hiç merak etme bende bu tarifeyi kullanıyorum idm ile 860 ı gördüm ve daha 3 gün önce cd işiyle uğraşan bir arkadaşım 8 mbps sınırsız tarifeye geçti oda idm kullanıyo 970 lere çıktığını gördüm ve 700 küsürün altına düşmedi hiç

Emektar

Üye No: 29,416

Tarih: 25 Eylül 2009, 22:58 Tek mesaj gösterimi9

Herkes için geçerli mi peki bu? Değil. Neden herkes için geçerli değil?

Demek istediğim bu benim. Kota uygulamasına hiç girmek bile istemiyorum.

SONYC1988

Üye No: 130,558

Tarih: 26 Eylül 2009, 13:30 Tek mesaj gösterimi10

arkadaslar bakin ben size ordaki dalgayi anlatayim ilk once hiz meselesinde olani.bizim santralde bagli oldugumuz modemler war.bunlarin bazilari adsl2+ yi destekliyor bazilari desteklemiyor.bu tarfideye gecenler once aricaksiniz ttnet ariza kaydini bole bole hizim dusuk.size derseki altyapiniz desteklemiyor 2 ile bile olmicak tekrar 1 e dusurelim die sizde sorucaksiniz benim santralde bagli oldugum modemin markasi ne die.size nec cevabi verirse bu eski modemdir adsl2+ yi desteklemez hiziniz 2 mbpsi bile zor bulur.diceksiniz bu adsl2+ yi desteklemiyor beni bunu destekleyen bi modeme baglayin die(alcatel vb. benimkide a ile basliodu unuttum markasini kusura bakmayin) ondan sonra bakin internet nasil canlaniyor.tabiki arkadaslarin dedigi gibi 8 mbps hizi yakalamak zor gercekten bu altyapiya bagli.ama benim santralle aramda 10 km yakin mesafe war we bana 6 mbps ile internet geliodu ve 625kbps/sn ile download yapabiliyordum.ama sonunda noldu 15 gb goz acip kapayincaya kadar doldu hizimi 512kbps ye dusurduler.hepsi oyun hepsi insanlari kandirmak icin bunlar.sadece reklam kampanyalari ile insanlari kandirmak icin

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 17 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle