Yeni Sistem Çıkıyor!!! Adı HD...

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
DirectLost
*Mac OS-X User*

Üye No: 731

Tarih: 26 Temmuz 2005, 18:36 Tek mesaj gösterimi1

HD sistemi dijitalin yerine gelecek olan sistemdir... Açılımı; High Defination
yüksek görüntü ve ses kalitesinde olacak olan sistem için Televizyonlarda deşecek.. bu sistem ilk olarak 2006 dünya kupasında kullanılıcak.. dünya kupasının maçları HD sistemi ile yayına sunulacak... dijitallerde tarihe karışıyo artık...Bu sistemler için dijital recieveriniz, Tvniz, lnb ve diseq sistemlerinizde deişecek.. cihazı 700-800 dolar arasında piyasaya sunulması beqleniyor...

UltrAslan
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
phsyco
Show Must Go On

Üye No: 116
Gizli

Yasaklandım

Tarih: 26 Temmuz 2005, 18:42 Tek mesaj gösterimi2

üzerinden biraz zaman geçsin bakalım. yeni teknoloji otursun biraz rayına. fiyatları da düşsün. sonra ben de düşünürüm değiştirmeyi Çok Mutlu

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
muammer34

Üye No: 21,359

Tarih: 28 Temmuz 2005, 19:05 Tek mesaj gösterimi3

Türkiyenin bu sisteme gecmesi en az 10 yıl sürer.Sadece avrupa kanalları için yeni bir uydu cihazına o kadar para vermeye değmez.Bu benim fikrim
Mask

Üye No: 12,176

Tarih: 29 Temmuz 2005, 18:22 Tek mesaj gösterimi4

Türkiye de 2007 yılında biçok üretici firma bu ürünlerde üretecekmiş, bende böyle bir duyum aldım.
TK34TV

Üye No: 11,407

Tarih: 01 Ağustos 2005, 16:34 Tek mesaj gösterimi5

bız turkler boyle olaylarda o kadar hızlıyızkı hemen alırız
djemre

Üye No: 11,912

Tarih: 06 Ağustos 2005, 12:32 Tek mesaj gösterimi6

daha yeni receiver almıştım yaa Sümüklü genemi alcam :PpPp
darren

Üye No: 10,226

Tarih: 11 Ağustos 2005, 12:50 Tek mesaj gösterimi7

bende receiverımı değiştireyim diyordum iyiki değiştirmemişim.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
onurk
Hür Amiral..

Üye No: 821

Tarih: 11 Ağustos 2005, 21:20 Tek mesaj gösterimi8

Hayırlısı olsun piyasaya ne zaman sürerler Türkiye'de acaba?

Türkiye TÜRKlerindir..!

Adımız Andımızdır, Yoluna Can Koyarız, Türk Olmayı, En Büyük Şan, En Büyük Şeref Sayarız..!
akdeniz

Üye No: 2,043

Tarih: 22 Eylül 2005, 12:01 Tek mesaj gösterimi9

Bence Türkiyede bu sistem hemen kapilir.

Herseyimiz yarimyamalak da olsa, yeni moda trendleri takip hizinda masallah bizim Türk insanimizin kadar hizlisi yoktur bu dünyada.
Vefasiz

Üye No: 18,726

Tarih: 22 Eylül 2005, 18:15 Tek mesaj gösterimi10

Evet bir kac ay önce High Defination cekim yapan Video kamarasini Sony piyasaya sürdü. Duyar duymaz aldim. Gercekten harika, harika bir cekim yapiyor ( 4.3 ve 16x9 ) her iki sekilde kayit yapabiliyor markasi (Sony HDV 1081i ) fakat cekilen filmleri pc ye aktarmak icin program sunmamis. HD olarak pc ye kayit etmek mümkün degil. HDV plugins gerekiyor bunuda bulmak cok güc. Yalniz Ulead VideoStudio 10 da bulunacak plugins 2 ay sonra Ulead firmasi tarafindan piyasaya sürülecekmis programin fiyati ise 300 euro imis duyduguma göre. Sony ye telefon actim ve carelerini sordum. Altanatif olmadigini söylediler. Ya bu programi alirsin yada kamarayi geri verirsin diye yanit verdiler. Kamarayi en düsük fiyata düsürmek icin extralarini koymamislar. Eger böyle bir kamara almak isterseniz cok iyi düsünmeniz gerekecek

Saygilar
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 14 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle