Yeni MSN Çıktı

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
Blackio
HerDaimHalineŞükret
TurkBoard Fan

Üye No: 103,747

Tarih: 16 Aralık 2008, 17:08 Tek mesaj gösterimi1

Windows Live serisi içerisinde yer alan MSN'nin yeni sürümü çıktı. İşte en son sürümü kullanıp kullanmadığınızı öğrenmek için izlemeniz gereken yol...

Windows Live serisi içerisinde yer alan yazılımlar, yenilenmeye devam ediyor. Gündelik hayatın içinde size yardımcı olan ve eğlenmenizi sağlayan bu yazılımlar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok popüler konumda. Bunlar arasında; Windows Live Messenger (MSN), Windows Live Mail, Windows Movie Maker gibi araçlar bulunuyor. 30 milyona yaklaşan kullanıcı sayısıyla Windows Live Messenger, yenilenen yazılımlar arasında en çok merak edileni. Build 14.0.8050.1202 sürüm numarasıyla yayınlanan programı, en yeni haliyle ve Türkçe olarak kullanabiliyorsunuz.

En yeni MSN sizde var mı?

Shiftdelete.net'in haberine göre en son sürümü kullanıp kullanmadığınızı öğrenmek için MSN pencerenizdeki Yardım menüsüne tıklayın ve açılan seçeneklerden de Hakkında kısmına tıklayın. Gelen ekranda, hangi sürüm MSN kullandığınız belirecektir. Yukarıdaki görüntüde, birkaç saat önce yayınlanan en yeni sürüm numarasını görebilirsiniz.

Kurulumu zaman alıyor

Yeni servisleri kurarken biraz sabırlı olmanız gerekiyor. İlk indirdiğiniz dosyanın küçük boyutuna aldanmamalısınız. Asıl indirme işlemi, o dosyayı çalıştırdıktan sonra başlıyor ve internet bağlantınızın hızına göre biraz zaman alıyor. Yükleme işlemleri bittikten sonra da bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.
Aktifhaber

Düzenleme Drama:link içerikli resim kaldırıldı.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
efex61
Hamiş
TurkBoard Fan

Üye No: 60,954

Tarih: 16 Aralık 2008, 17:12 Tek mesaj gösterimi2

Bir kaç ay sonra kullanmaya başlarım (:

Şşşş! Sessizlik!
TurkBoard Fan

Uzaklaştırıldı
Üye No: 89,688
Gizli

Yasaklandım

Tarih: 18 Aralık 2008, 09:24 Tek mesaj gösterimi3

şu an için 8.5'tan memnunum valla Gülücük hem yeni çıkanları yükleyince sorunlarla karşılaşabiliyoruz bakalım deniyen olursa onun fikirlerine göre yükleriz.... Gülücük

Boynumuzda atkılarla,üstümüzde formalarla,
istanbulda deplasmanda
İNADINA PEŞİNDEYİZ!!....

Yeri gelir Şair oluruz
Yeri gelir Küfürbaz!
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
e.pack2
sade/ce
Emektar

Üye No: 64,094
Gizli

Tarih: 18 Aralık 2008, 09:26 Tek mesaj gösterimi4

güzel olmuş sevdim ben (: ama plus'ı yok Ama bennn

Aşkı alıp uçurumdan attılar...
pamir

Üye No: 1,013

Tarih: 18 Aralık 2008, 09:53 Tek mesaj gösterimi5

Evet çıkmış. Bu arada Türkçe arkadaşlar. İndirdim kullanıyorum ben.

...

düzenleme:JiLda
elifelf

Üye No: 68,822

Tarih: 18 Aralık 2008, 14:02 Tek mesaj gösterimi6

Evettt..Hoş gerçekten çok sevdim bende(:

Üye No: 41,663

Tarih: 18 Aralık 2008, 15:18 Tek mesaj gösterimi7

Bende beğendim güzel olmuş cok estetik duruyor Wink
Durumunuza göre Avatar cercevesini rengini değişmesi cok hoş Wink Avatarların sağda değilde solda olması bastan garip geliyor ama hemen alışılabiliniyor Gülücük Bildiğimiz MSN pek aman aman bir fark göremedim simdilik yow yow

Ve Plus'ı daha yok Sümüklü

MaFFaY
*.*.*.*.*.*

Üye No: 99,275

Tarih: 18 Aralık 2008, 20:23 Tek mesaj gösterimi8

Bir süredir beta sürümü zaten kullanımdaydı bazı temek değişikler olmus eskisi gibi yükle-kaldır işi zor.
heleki plus çoklu yama stuff gibi eklentiler olmadan sadece ''görsel'' olmuş (bence )
ek yamalarla iyi ola bilir ama hala 8.5 den vaz geçmem.
superadam
<?php
TurkBoard Fan

Üye No: 54,571

Tarih: 18 Aralık 2008, 20:37 Tek mesaj gösterimi9

Şuan acelesi yok zaman geçsin kullanmaya başlarım Hıhı

>>>Şuursuz<<<

Üye No: 116,658

Tarih: 18 Aralık 2008, 21:34 Tek mesaj gösterimi10

plus yoksa kalsın bir süre daha Gülücük

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 29 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle