Abdullah Öcalan(Apo) Kim?

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
FindulasKayıt: 02.12.2005
Üye No: 38,679
Şehir: Eskişehir
Offline
Tarih: 08 Temmuz 2007, 20:12 Tek mesaj gösterimi1

Merabalar.. Alttaki Yazı bana mail olarak geldi, kimin yazdığını bilmiyorum... Bu yazı bana çok ilginç geldi ve sizinle paylaşmak istedim... Yazıya hiç bir şekilde dokunmadım bana gelen yazı ile birebir kopyalanmıştır...


O Amerika 30.000 kişinin ölümünden sorumlu bir isyancı Ermeninin "beraat" edip etmeyeceğini soruyor!..Ama tarih unutmuyor. Bir başka listeden.
Efendim, bildiğiniz gibi, biz "dönme" kelimesini sadece Sabatay Sevi'nin takipçisi müslüman görüntülü Yahudiler için kullanmıyoruz... Rum, Ermeni, Levanten olup ta, Hıristiyanlığını ve aslını gizleyip, Müslüman görünüp öz-be-öz Türk adları taşıyarak, bizleri kandıranları da kastediyoruz.
Bunlardan bir tanesi de Apo adıyla bilinen PKK terör örgütünün lideri Artin Agopyan'dır.
Apo'nun aslında Ermeni olduğu eskiden beri biliniyor, dile getiriliyordu. ama nedense boyalı basın ve şıkıdım medya bu herifi Abdullah Öcalan diye tanıtmayı sürdürdü. Öcalan soyadı üzerinde bile durulmadı... Kimlerden ve neden öç alıyordu?.. Isterseniz oradan başlayalım...
Bazı Ermeni aileler, şevkat gördükleri bölgelere kaçak olarak sığınmiş, addeğiştirerek Türk görünümüyle oraya yerleşmiş, yerli halk arasına karışıp gitmişlerdir. Işte Apo diye bilinen Artin Agopyan, böyle bir aileden gelmedir.
Ne var ki, Kürtler ve Ermeniler arasında büyük bir düşmanlık varmış, (1.inci dünya savasi) mütarekeden sonra Batılı devletlerin orduları ile birlikte dönen Ermeniler kendilerinden gasp edildiğini öne sürerek hem yerli halkın malına mülküne el koymuş, hem de fırsat bulduğu yerlerde öç almak amacıyla Kürtlere ve Türklere inanılmaz işkenceler, katliamlar uygulamıştır. Artin Agopyan'ın ailesi, işte bu yüzden tamamlayamadıkları katliama devam etmek için Öc-alan soyadını taşır!..
Basit bir kişi, başarısız bir üniversite öğrencisi iken, 1978 yıllarında Apo'nun üç kişiyle bir örgüt kurup, dışardan bu kadar destek görmesini aklınız alıyor mu?.. Bu dil bilmez, yol-yordam bilmez taşralının, Alman parlamento heyetleriyle görüşmesini, Yunan diplomatları ve istihbarat elemanları tarafından Kenya'ya kaçırılmasını nasıl izah edebilirsiniz ki?..


Bizim mason / dönme basının Artin Agopyan'ı "Apo" (http://www.orienternet.de/Ermeniler/Apo/apo.html#) diye yıllardır şişirdiği malûm... Ama Yalçın Küçük, Doğu Perinçek gibi yazarların, hattâ milletvekillerinin gidip ziyaret ettiği PKK kamplarını, terör stratejisini, iki dediği birbirini tutmayan bu durgun zekâlı herifin plânladığını mı sanıyorsunuz?Bütün olay, ASALA eliyle 1973'den beri yürütülen Hıristiyan Ermeni terörünün, artık dünya kamu oyunda tepki çekmeye başlaması, Batılı emperyalist devletlerin yeni bir kuklaya ihtiyaç duymasından kaynaklanmıştır... Bu öyle bir kukla olmalıydı ki, ne Hıristiyanlar, ne Batılılar göze batsın!.. Tam tersine, hem Türkiye mesgul edilsin, hem de Türklerle Kürtler birbirini kırsın!.. Üstelik Türkiye'nin Suriye, Irak, Iran, Filistin, Libya gibi müslüman devlet ve topluluklar ile arası bozulsun!.. Müslümanları öldüren, kendi insanına zulmeden bir duruma düşsün!.. İşte PKK lideri Apo diye bilinen, o camlı bölmenin arkasında zavallı bir tavırla oturan Artin Agopyan'ın hikâyesi!..
Bunu kim ortaya çıkardı biliyor musunuz?.. 31 mayıs 1999 günkü duruşmada söz alan bir şehit babası!.. Başbağlar katliamında oğlunu kaybeden Ahmet Beşkardeş, Artin Agopyan'a hitaben, kırmanç (Kürt) ağzı ile "ez kırmançim" diye başlayıp "sen Kürt değilsin, Ermenisin!.. Eger Kürt isen, ben şimdi seninle Kürtçe konuşuyorum, bana Kürtçe cevap ver!.." dedi!.. Ve tabii hiç bir cevap alamadı!..
Kürtleri bağımsızlığa kavuşturacağını iddia edip, Türkten çok Kürt öldüren, sözde Kürt "gerilla" kamplarında Türkçe eğitim yaptıran Abdullah Öcalan takma adlı Artin Agopyan, gerçekten Ermeni idi, ve Kürtçe bilmiyordu!.. Böylece "Apo" diye bilinen katilin aslında Ermeni olduğu kendi yüzüne haykırıldı, ve kayıtlara geçti!
Hemen eklemek isteriz ki, bizim Kürt diye bildiğimiz vatandaşlarımız, bu terör furyasınin ortaya çıkışına kadar kendilerine "Kürt" demezlerdi!.. Hâlâ da çoğu o kelimeyi kullanmaz... Kendini Kırmanç, Zaza, Dersimli, Tatar uşağı olarak adlandırır. Boy ve aşiret adlarını kullanır. Bu da Avşar, Karakeçili, Türkmen demekten farksızdır.
Yaa işte böyle!.. Duruşmanın en önemli iki olayından biri bu tesbit iken, bizim mason / dönme medyada gene alt sıralarda yer aldı... Bazı televizyonlar bu konuyu yansıtmak yerine, "size şimdi çok önemli bir olay göstereceğiz," diyerek Apo'nun "gözlük kullandığı" sahneleri yayınladılar!..
Baş terörist ülke A.B.D.'nin ünlü televizyonu C.N.N. ne yaptı, biliyor musunuz?.. Ne bu Kırmanç Türk köylüsünün tesbitini yayınladı, ne de Artin Agopyan'ın Batılı ülkeleri suçlayan ifadelerini!.. Kısaca "Apo yaşamasına izin verildiği takdirde ülkede barışı sağlayacağını söyledi," dedikten sonra, - "Şimdi Türkiye'ye sokulmayan Abdullah Öcalan'ın avukatına bağlanıyoruz," anonsunu yaptı!.. Allah Allah!.. Apo ( http://www.axnet.it/dossier/icons/ocalan1.jpg) namlı Ermeni katilin zaten Ermeni mi, Kürt mü olduğu belli olmayan hain nitelikli 100 tane avukatı var!.. Bunlar sırayla arz-ı endam edip, kendilerine göre bir "şov" sergiledikten ve Türk devletini suçladıktan sonra, dâvâdan çekiliyorlar!..Üstelik bizim mason / dönme medyada uzun uzun beyanat veriyorlar, istedikleri reklâmı yapıyorlar!.. "Kimmiş ki, bu yurda sokulmayan avukat?"demeye kalmadı, bir Hollandalı bayan ekranda göründü... Efendim, bu Hollandalı kadın Apo'nun avukatıymış!.. Çok istemiş, gelip dâvâyı üstlenmeyi ama, zalimTürk devleti kendisini yurda bile sokmamış!.. Savunmasi böylece kısıtlanan(!) katil Ermeni, eğer mahkûm edilirse, yanlış karar alınmış olacakmış!.. Bak hele şu orus.. karıya..!
Gördünüz mü, büyük müttefikimiz, sâdık dostumuz Amerika'nın kurduğu tezgâhı?.. Bunca muhabirine rağmen, Türk kanunlarına göre, sanıkları ancakTürk barolarına kayıtlı avukatların savunabileceğini bilmiyormuş gibi yapıp, Türk Devleti'ni suçluyor!Arkasından C.N.N. spikeri, bir Türk gazeteciye (hadi o salağın adını vermeyelim de rezil olmasın), - "Apo'nun beraat etme ihtimali var mı?" diye sormaz mı?.. Aklınca beraati de bir ihtimal olarak zihinlere yerleştirmeye çalışıyor!.. Tabii A.B.D.'nin resmi devlet politikası icabi!.. Hiç unutulmasın ki, ne Amerika'da, ne İngiltere'de, ne de Almanya'da hiç bir özel basın-yayın organı devlet politikası dışında yayın yapamaz!..
O Amerika ki, Teksas Eyaleti'nin (ki bu eyaletler federal devlete kendi rızaları ile katılmışlardır) bağımsızlığı için örgüt kuran 5 kişiden üçünü vurup öldürdü, ikisini de ömür boyu hapse mahkûm etti... Daha geçenlerde bilgisayarlara "melissa" virüsü bulaştırdı diye, eline silah almamış bir gence tam 40 yıl hüküm giydirdi!.. Kalkmış, 30.000 kişinin ölümünden sorumlu bir isyancı Ermeninin "beraat" edip etmeyeceğini soruyor!..
Mason dedik, fason dedik, "kusuruna bakılmaz," dedik, aldırmadık... Deliyle, aptalla bir tuttuk... ama bu kadari da artık fazla!.. Ermeni deyince aklımıza geldi, "buraya ekliyelim," dedik.
Şeytanın partisi, Nurcu ilimciler grubu Hizbullah'ın vahşetini sansasyonel, hattâ ajitasyon hâline getirerek halka yansıtan mason / dönme medya iki husus, üzerinde hiç mi hiç durmuyor!.. Bu iki husus üzerinde durmuyor da, olup biteni "Islâmî Terör" diye o yüce dinin üzerine yıkmaya kalkıyor!.. Yahu, Ingiltere'de I.R.A. onca terör eylemi yaptı. hiç kimse kalkıp ta, bu "Katolik Terörü" dedi mi?.. Bırakın onu, "Milliyetçi Terör" dedi mi?.. Sırplar, onca Bosnalı, Kosovalı Müslümanı öldürdü... Hiç kimse kalkıp ta "Ortodoks Terörü, Ortodoks vahşeti" dedi mi?.. Islâm'ın lânetlediği tavırları uygulayanlara "Müslüman" demek bile câiz değilken, nereden çıktı bu "islâmî terör"?... Neyse... Biz gelelim mason / dönme medyanın dile getirmediğine!..
Birincisi hem ölenlerin hem de onları inanılmaz işkencelerle öldürenlerin Kürt olması!.. Üstelik hemen hepsinin "milliyet" anlayışını kınayıp, "ümmet" zihniyetiyle hareket ettiğini iddia eden "Nurcu"lardan olması!.. Oldürülenler Nurcuların "menzil " cemaatinden, öldürenler de "ilim" cemaatinden!.. ne biçim ilimse!..
Bu Hizbullah öyle bir tavır içinde ki kendinden başkasını müslüman saymıyor!.. Kendinden, yâni kendi müslüman tipinden olmayınca da kâfir sayıyor, "katli vâcip" diye canına kıyıyor!.. Ustelik bu davranışla sevaba girdiğine inanıyor!..Ancak böyle sadece "kendine müslüman" Hizbullah'in malî kaynağını elinde tutan, idare eden kimmiş, biliyor musunuz?.. Sulhettin Ülük adında bir dönme!.. Bir Ermeni!.. Yaaa!.. Işte medyanın vurgulamadığı ikinci husus bu!.. Sen Nurcu ol, Hizbullahçı ol, müslüman geçin, sonra bir gâvur Ermeni ile birlik olup diğer Müslümanları öldür!.. Kürtçülük tasla, başka Kürtleri öldür!.. Tıpkı P.K.K. lideri Artin Apo gibi!..
Ne düşünüyorum, biliyor musunuz?.. Şu Hizbullah elebaşlarının gelmişini geçmişini bir iyi kurcalamak gerek!.. Bakalım aralarından kaç tane Ermeni dönme çıkacak!..
_________________
Somehow I knew you would leave me this way.
Somehow I knew you could never stay.
And in the early morning light.
After a peaceful night.
You took my heart away. I wish you could have stayed..
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
RedMan__PeNNy's
gigaWATTx1000ton


Kayıt: 09.12.2005
Üye No: 39,672
Şehir: Eskişehir
Offline
Tarih: 08 Temmuz 2007, 20:43 Tek mesaj gösterimi2

Paylaşım için teşekkürler Findulas Saygılar Kimden, nereden geldiği belli değilmiş ama bu şerefsiz hakkında ilk kez böyle farklı şeyler okuyorum.Vay anasına bee!!!...
_________________
When you go
Would you even turn to say
"I don't love you-Like I did-Yesterday"
When you go
Would you have the guts to say
"I don't love you-Like I loved you-Yesterday"

 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
FindulasKayıt: 02.12.2005
Üye No: 38,679
Şehir: Eskişehir
Offline
Tarih: 08 Temmuz 2007, 20:55 Tek mesaj gösterimi3

Önemli Değil. Evet bende ilk defa böyle bir şey duydum ve şaşırdım. ayrıca herkesin ilgisini çekmesini gerektirdiğini düşündüğüm için paylaşmak istedim...
_________________
Somehow I knew you would leave me this way.
Somehow I knew you could never stay.
And in the early morning light.
After a peaceful night.
You took my heart away. I wish you could have stayed..
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Tutsak Melek
...iNaNCıN GöLGeSiNDe...


Kayıt: 03.05.2006
Üye No: 58,463
Şehir: Serendip
Offline
Tarih: 09 Temmuz 2007, 00:00 Tek mesaj gösterimi4

Yani bu yaziya gøre Apo aslinda Ermeni asilli.
Dogrusu bunu ilk defa duyuyorum.

Peki nasil oluyor da hic bi Ermeni cikip, bunu sølemiyor?..
Enteresan...

_________________

The pain never goes away...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
bykara
MeTaLcİ


Kayıt: 10.10.2005
Üye No: 31,683
Offline
Tarih: 09 Temmuz 2007, 16:58 Tek mesaj gösterimi5

vay beee bide böylesi adamları besliyoruz yaaa şerefsiz köpek. özellikle öc-ala n adını neden aldığını okuyunca çok şaşırdım...


paylaşımın ve bilgilerin için teşekkürler. bizi aydınlattığın için....
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
gilendi
büyük turan imparatorluğu


Kayıt: 02.06.2007
Üye No: 81,747
Şehir: karaman-alanya
Offline
Tarih: 09 Temmuz 2007, 21:09 Tek mesaj gösterimi6

[quote="Findulas"]] ben daha önce biliyordum bu gibi şeyler hep dikkatimi cekti madem öle de kimse dogu pericek i suclamıyor demkki oda onun köpeği yani ben bu foto you daha önce kac yerden gördüm ama hiç bir medya kurulusu ilgilenmiyor gerci bizim medya abd nin köpegi de bunları ları aynı opdaya kapatıp tek yatak verecen ve seyretcen tüm dünyay izletcen bunlar basak cevherleride vardır dünya seyrettirecen yani
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Aydonay
A.B.'ye HAYIR.


Kayıt: 22.06.2005
Üye No: 15,587
Gizli
Tarih: 10 Temmuz 2007, 01:41 Tek mesaj gösterimi7

Tamamda ben terörist başı Abdullah Öcalan'nın Ermeni olduğunu bu sayfada önceden 6 Şubat 2007'de ispatlamıştım. Linki Burda http://www.turkboard.com/viewtopic.php?highlight=a...p;t=110344 ve bu linkteki yazı;

Türkiye Büyük Millet Meclisi
Genel Kurul Tutanağı
19. Dönem 4. Yasama Yılı
20. Birleşim 18/Ekim /1994 Salı


Değerli milletvekilleri, PKK, 1980'li yıllarda -daha önceki değerli konuşmacıların da söylediği gibi- bir Ermeni tarafından, aslı Ermeni olan Abdullah Öcalan tarafından kuruldu. Amaçları, önce Türkiye'yi bölmek, kendi kafalarına göre bir Kürdistan kurmak, daha sonra onu da yok edip, yerine Ermenistan'ı kurmaktır. Bunuda açıkça söylemektedirler.

Şimdi, meseleyi bu platformda inceledikten sonra şunu arz edeyim: Olayın 1984 yılından sonraki safhası önemlidir; çünkü, Kürt topluluğu, Türkmenler, Kazaklar, Kırgızlar, Avşarlar, Çerkezler gibi, Türk Milletinin ayrılmaz aslî bir parçasıdır. O halde, konu, milletin bu aslî parçasını kendine düşman ederek, fitne, fesat çıkararak ve meseleyi, Türk Milletinin iç meselesi olmaktan öte, milletlerarası platforma sürerek, Türk Milletinin ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, Helsinki Nihaî Sözleşmesi ve AGİK antlaşmalarına koyduğu imzanın gereğini yerine getirtmek için, Lozan Antlaşmasıyla azınlık kabul etmediği, Türkiye'deki Kürtleri bir azınlık tesciline götürmek üzere, Türkiye'yi, önce federasyona geçip daha sonra da bölmeye yönelik olan, baştan beri söylediğimiz olayın gelişmesidir. Meseleyi bu önemli açıdan düşünür ve konuşursak, olaylar daha iyi anlaşılır.

Türkiye güçlü olsaydı, Fransa gibi, bir Korsika meselesi olmazdı; Türkiye, İngiltere gibi güçlü bir ülke olsaydı, İskoçya ve Galler gibi bir meselesi olmazdı; ama, Türkiye, çok geri kalmış bir ülke olduğu için, yabancıların üstünde hesap yaptığı bir ülke haline geldi ve maalesef, ilk problem, Eruh ve Şemdinli baskınıyla başladı. 1984'te, PKK tarafından, Türk karakolları basıldı. Baskını gerçekleştirenler belki 50 kişiydi; Türk Devleti, bu 50 kişiyi, peşlerine düşüp, inlerinde yok edeceğine, maalesef, o dönemin idaresi tarafından düşmanın üstüne gidilmemiş ve önce dağlar, sonra köyler ve daha sonra da -kepenk indirilmek suretiyle- şehirler, PKK'ya teslim edilmiştir.

Bütün bunlar yetmiyormuş gibi, 1985 nüfus sayımında, Kürtler, sanki ayrı bir milletmiş, ayrı bir dil konuşuyormuş gibi düşünülerek, anket listelerine "Kürtçe biliyor musun?" maddesi konuldu. Daha sonra, bunu koyanlar cezalandırıldı; ama, bir kere kayıtlara geçti.

İkincisi, Bakanlar Kurulu, bir karar çıkararak, bu kararda "Kürtçe ifade verilebilir" tabirini kullandı. Bu tabir, bir devlet tescilini gösterir ve yanlıştır. Daha sonra, o bölgeye uzun menzilli silahlar dağıtılarak, PKK tarafından hâkim olunan halka, güya moral gücü verilmek istendi. Daha sonra, -konu, politik platformda tartıştırılmak üzere, o günkü SHP'den 10 milletvekili ayrılarak- o günkü İktidar, Halkın Emek Partisini kurdurttu ve maalesef, bu Meclisten, o partiye para yardımı çıktı ve parti, Türkiye çapında teşkilatlandırıldı. Bugün, hapisteki HEP milletvekillerinin meselelerinin, Türkiye ve dünya çapında tartışılmasının ana sebebi, o gün, Halkın Emek Partisinin kurulmasıdır.

Değerli milletvekilleri, PKK'nın tezi şu: "Biz, Türkiye'yi bölmek istemiyoruz; biz, Kürt kimliğinin tanınmasını istiyoruz; biz, kültürel hakların verilmesini istiyoruz" diyor ve her konuşmasında, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Türk Silahlı Kuvvetlerini suçluyor.

Maalesef, bugün, bazı konuşmacı arkadaşların da konuşmalarında belirttikleri gibi, aynı tezin Mecliste tekrar tartışılması, Türk Milletini yaralar ve düşmana moral verir; devleti ve milleti moralman çökertir. Çünkü, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Türk Devletini korumakla görevlidir ve burada, her milletvekili onun için yemin etmiştir. Herhangi bir azınlığın tescili veya Kürt kimliğinin tanınması veya kültürel hakların verilmesi, Türk Milletini bölünmeye götürür. Türkiye, bu zayıf anında yerel yönetimleri gündeme getirirse, devlet yapısında yeni bir değişikliğe giderse, özel parlamentolar veya mahallî parlamentolar kurarsa, kesinlikle bilin ki, düşmanlarımızın istediği şey olacaktır. Bugün, bizi bölmek isteyenlerin isteğide budur.

Kaynak: http://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/tutanak_b_sd.bi...p;page2=25

T.B.M.M. tutanaklı cevap: (Bundan daha resmisi olurmu bilmem)
_________________
Devrimin amacını kavramış olanlar sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Son OSMANLI
~Aldırma Be..!!REİS~


Kayıt: 07.10.2006
Üye No: 69,406
Şehir: Karadeniz.....
Offline


Uyarı : 1

Tarih: 11 Temmuz 2007, 09:08 Tek mesaj gösterimi8

şerefsiz namussuz travesti g.t APO!!!!
_________________
ASLA KİMSEYE RAKİP OLMAM!!..VE KİMSEYİDE RAKİP TANIMAM!!
bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne
acırım tükrüğe billahi tükürsem yüzüne !!!
m.akif ersoy..
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Benimyaw
Birgün gelecek Dönence....Biliyorum


Kayıt: 11.09.2006
Üye No: 68,590
Offline
Tarih: 11 Temmuz 2007, 09:13 Tek mesaj gösterimi9

Vay pislik vaaaaaaay.... neyin nesiymisde Haberimiz yok

Bizim Medyayada Yuhlar olsun
_________________
Orda öyle bir Isim varki, o senden öte, benden Ziyade
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
avionicKayıt: 26.09.2006
Üye No: 69,147
Offline
Tarih: 31 Temmuz 2007, 02:40 Tek mesaj gösterimi10

ben yahudi olduğundan şüpheleniyordum ama değilmiş. teşekkürler arkadaşlar bilgiler için.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 16 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle