Firefox EkLentiLeri [Türkçe AçıkLamaLı]

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
DuyarsIz
Program Takımı
Program Takımı


Kayıt: 01.06.2005
Üye No: 12,290
Şehir: İstanbuL
Offline
Tarih: 15 May 2007, 21:03 Tek mesaj gösterimi1Adblock Plus :
Web sitelerinde bulunan reklamlardan kendinizi korumak istiyorsanız, bu eklenti tam size göre. Eklenti sayesinde, web sitelerinde bulunan reklamları, ek ayar yapmanıza gerek kalmadan devre dışı bırakabilir, gereksiz internet trafiğinin önüne geçebilirsiniz. Dilerseniz filtreleme sistemini kullanarak, daha geniş seçeneklere ulaşabilirsiniz. Ek olarak, istediğiniz sitede de, otomatik olarak devredışı kalmasını sağlayabilirsiniz.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/19510/adblock_plus-0.7.5.3-fx+tb+sm+fl.xpi


Auto Copy :
Auto Copy eklentisi, Firefox'a yeni kullanılabilirlik katan küçük bir eklenti. Eskiden, mIRC kullananlar bilirler.. Karşınızdaki mIRC penceresinde seçim yaptığınız herşey otomatik olarak kopyalanıyordu. Çoğumuz için bu büyük kolaylıktı. O dönemleri devireli çok uzun zaman oldu ama bu özelliği unutmak kolay olmadı. Ne zaman surf yaptığımız bir siteden birşeyler kopyalamak istesek, önce seçmeli, sonra sağ-tuşa basıp kopyala demeliydik. Ama artık Firefox ile bu devir de kapanıyor.

Auto Copy eklentisini yükledikten sonra, artık Firefox penceresinde, gezindiğiniz sitelerden, kopyalamak istediğiniz herhangi birşeyi, sadece seçmeniz yetiyor. Siz seçer seçmez, seçtiğiniz içerik hemen panoya kopyalanıyor. Resimler dahil.

Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/1872/auto_copy-0.6.4-fx+mz+tb.xpi


ColorZilla :
Web geliştiricileri ve grafik tasarımcıları için gerçekten kullanışlı bir eklenti. ColorZilla sayesinde, internet gezgininde herhangi bir noktanın, hızlı bir şekilde renk kodlarını alabilir ve farklı bir yazılımda kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz rengi, sık kullanılan palete ekleyebilir, daha sonra da kullanabilirsiniz.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/1379/colorzilla-1.0-fx+mz.xpi


Download Statusbar :
Firefox durum çubuğunda, yüklemekte olduğunuz dosyaların durumunu görüntüler. Tek tıklama ile o andaki yüklemeyi duraklatabilir ya da devam ettirebilirsiniz. Tüm yüklemeleri duraklatabilir, devam ettirebilir, iptal edebilir ya da kaldırabilirsiniz. Tamamlanan yüklemeye, durum çubuğuda çift tıklayarak çalıştırabilirsiniz. Yüzdelik tamamlanma durumunu kontrol edebilir, KB/sn cinsinden yükleme hızını görebilir, yüklemenin tamamlanma süresi gibi bir çok özelliğe hakim olabilirsiniz.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/20723/download_statusbar-0.9.5.2-fx.xpi


FEBE :
FEBE eklentisi sayesinde, Firefox'a yüklemiş olduğunuz eklentilerinizi, temalarınızı, sık kullanılanlarınızı, ayarlarınızı, çerezlerinizi ve daha bir çok özelliği yedekleyebilir, daha sonra yeniden yükleyebilirsiniz.


Alıntı:
http://customsoftwareconsult.com/extensions/febe-5.2.xpi


Firefox Showcase :
Showcase, Firefox'ta sekmeleri ve pencereleri yönetmenin yeni yolu. Tek bir pencereden, mevcut tüm pencerelerin önizlemelerini görebilmenizi ve seçiminizi buna göre yapabilmenizi sağlıyor.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/20893/firefox_showcase-0.9.4.3-fx+fl.xpi


Flashgot :
FlashGot, en iyi Firefox indirme yönetici entegresini sağlar. Mayıs 2006'da en çok okunan bilgisayar magazin dergilerinden biri olan PC World dergisinin "101 İnanılmaz Ücretsiz Yazılım" makalesinde, kullanılabilirlik ve işlevsellik açısından listenin ilk sıralarında yer aldı. Sisteminizde yüklü indirme yöneticilerini otomatik algılayarak, Mozilla Firefox'tan otomatik olarak yazılımlara aktarma özelliğine sahip.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/21358/flashgot-0.7-fx+mz+tb+ns+sm+fl.xpi


IE Tab :
Bu harika eklenti sayesinde, Firefox içerisinde, herhangi bir sayfayı Internet Explorer penceresi olarak açabiliyorsunuz. Daha çok, Firefox desteklemeyen web sitelerinde [kurum siteleri genellikle] kullanabileceğiniz bu eklenti hakkında daha fazla bilgi için http://ietab.mozdev.org adresini ziyaret edebilirsiniz.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/16070/ie_tab-1.3.3.20070528-fx+mz+sm+fl-win.xpi


MR Tech Disable XPI Install Delay :
Bu eklenti sayesinde, eklenti yüklerken karşınıza çıkan geri sayım penceresini iptal edebilir, eklenti yüklemelerinizi beklemeden gerçekleştirebilirsiniz.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/14138/mr_tech_disable_xpi_install_delay-2.4-firefox+mz+tb+sb+nvu+ns+sm+fl.xpi


Super DragAndGo :
Super DragAndGo eklentisi, mevcut sayfada bulunan ve aktif olmayan [tıklayarak ulaşabileceğiniz bir link olmayan] / düz yazı şeklinde görülen linkleri seçerek, sürükle bırak yöntemi ile herhangi bir alana sürükleyip bıraktığınızda yeni bir sekmede / sayfada açılmasını sağlar.

Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/594/super_dragandgo-0.2.6-fx.xpi


Pearl Crescent Page Saver [+]
Bu eklenti aracılığı ile Mozilla Firefox sekmelerinde gezindiğiniz web sayfalarını resim olarak kaydedebilirsiniz. Resimler .PNG veya .JPEG dosya biçiminde kaydedilebilir. Dilerseniz tüm sayfayı, dilerseniz sadece görünen alanı yakalayabilirsiniz. Tüm sayfayı yakalama seçeneği, özellikle çok uzun sayfalar için gerçekten mükemmel bir özellik olarak göze çarpıyor.


Alıntı:
http://pearlcrescent.com/products/pagesaver/pagesaverbasic-1.6.xpi


Show IP :
Eklenti, Firefox'un durum çubuğunda, o anda bulunduğunuz web sitesinin IP'sini görüntülemenizi sağlıyor. IP adresini [sağ tuş ile tıklama] ve Hostname [sol tuş ile tıklama] seçeneklerini özel servislerde sorgulama [whois vs.] işlemlerine de olanak sağlıyor. Bunun dışında dilerseniz IP adresini panoya da kopyalayabiliyorsunuz.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/2875/showip-0.8.05-fx+mz.xpi


URL Fixer :
Adresleri yazarken hızlı yazıyorsanız ve bu hız nedeni ile de yazmış olduğunuz adresleri genellikle yanlış yazdığınızı farkedip tekrar düzenlemek zorunda kalıyorsanız, bu işlem sinirlerinizi bozuyorsa ve tabii Firefox kullanıyorsanız, tam size göre bir haberimiz var.

Örneğin, turkboard.com sitesine gireceksiniz ve adres çubuğuna turkboard.con/cor/cou yazdınız.. Adresin son uzantısı [.com] yanlış oldu.. Siteye giremediniz. Tekrar düzeltme yaparak girmek zorunda kaldınız. Belki kısa bir işlem ancak açıkçası benim için sinir bozucu. İşte URL Fixer eklentisi yazılan web adresinin son uzantısını [.com / .net / .org vs.] otomatik olarak sizin yerinize düzeltiyor ve hiçbir hata ile karşılaşmadan web sitesine girebilmenizi sağlıyor.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/10158/url_fixer-1.3-fx+fl.xpi


User Agent Switcher [+]
Genel sitelerde bazı kritik olmayan işlemler için basit kontoller yapılır. IP banlama, Cookie kontrolü, Referrer [referans] kontrolü vs. Bu tip kontrollerin hepsi basit şekilde geçilebilir. Google' da bir site buldunuz ancak siteye tıkladığınızda üye olmanız gerektiğiniz söylüyor.

Burada hızlı şekilde tahmin edebileceğiniz gibi site Google' u tanıyor ve içeriğini indexletiyor ancak başka biri geldiğinde direk üyelik ekranını gösteriyor ve hatta ücret ödemenizi istiyor. İlk aklımıza gelen yöntem Google Cache' i kullanmak olabilir, bu da bir çözüm olmasına rağmen siteler robots.txt aracılığı ile veya ekstra bir JS ile bunu engelleyebilir. JS ile konulan engeli de basitçe geçebiliriz ama neden Google' un hakları ile siteyi dolaşmayalım ki ?

İşte bu eklenti aracılığı ile, kendinizi Google Bot, Opera kullanıcısı, Netscape kullanıcı gibi gösterebilir ve bu özelliklere ihtiyaç duyan sitelerde gezinti yapabilirsiniz.


Alıntı:
http://downloads.chrispederick.com/work/user-agent-switcher/user-agent-switcher.xpi


FoxTorrent :
FoxTorrent, Firefox için Silicon Valley'de bulunan bir şirket olan RedSwoosh'un geliştirdiği bir BitTorrent eklentisi. Bu eklenti sayesinde, Firefox aracılığı ile başka hiçbir ek yazılıma ihtiyaç duyulmadan, .torrent dosyaları ve Swoosh linkleri indirilebiliyor..

RedSwoosh firması, eklentinin beta sürümünü web sitesinde yayınladı.. Bu sürüm, yarı-fonksiyonlu ancak gerçekten çok iyi çalışıyor. Şimdilik sadece her bir .torrentten bir dosya indirebiliyor ve diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca, indirmekte olduğunuz videoların, indirilen kısmı kadarını o anda izleyebiliyorsunuz.


Alıntı:
http://www.foxtorrent.com/foxtorrent.xpi


Window Resizer :
Window Resizer ile web sayfalarını farklı ekran boyutlarına göre test edebilirsiniz. Daha çok web tasarımcılar tarafından kullanılan bu eklenti sayesinde, Windows'unuzun ekran çözünürlüğünü değiştirmeden, internet gezgininin boyutlarını değiştirebilirsiniz. Eklenti, 640x480, 800x600, 1024x768, 1280x1024, 1600x1200 ekran boyutlarını destekler.Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/7925/window_resizer-0.5.1-fx.xpi


Adsense Notifier :
Web siteniz varsa, Google Adsense reklamları ile de para kazanıyorsanız, sürekli Google Adsense sitesine giriş yapıp hesap kontrolü yapmanız gerekmiyor. Bu eklenti sayesinde, Firefox durum çubuğunda Adsense bilgilerinizi kolayca görebiliyorsunuz.Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/21476/adsense_notifier-0.9.5-fx+fl.xpi


DownThemAll! :
DownThemAll, Firefox'a entegre bir indirme yöneticisi eklentisi. FlashGet, Download Accelerator gibi 3. parti yüklemek istemeyen kullanıcılar için gayet kullanışlı ve neredeyse indirme yöneticisi yazılımların yapabildiği tüm özelliklere sahip olan eklenti ile yüklemelerinizi dilediğiniz zaman duraklatabilir veya devam ettirebilirsiniz. Kullanımı kolay, tamamen özelleştirilebilir.Alıntı:
http://code.downthemall.net/releases/downthemall-1.0b2.xpi


FireFTP [+] :
FireFTP, Mozilla Firefox aracılığı ile FTP sunucularına bağlanabilmenizi sağlayan, ücretsiz, güvenli kolay kullanılabilir bir FTP istemcisidir. 3. parti FTP istemci yazılımlarına gerek kalmadan, doğrudan Firefox içerisinden tüm FTP işlemlerinizi gerçekleştirebilmenizi sağlayan ve diğer yazılımlar kadar başarılı bir eklentidir.Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/18646/fireftp-0.97.1-fx.xpi


NoScript :
"2006 PC World World Class Award" ödülünü kazanan bu araç sayesinde, Firefox ile sörf yapmak artık daha güvenli. Firefox'unuz için ekstra koruma sağlayan bu araç, güvenmediğiniz sitelerde JavaScript komut dizisini, Java'yı ve diğer çalıştırılabilir içeriklerin çalışmasını engelleyebiliyor. Bu sayede, siz istemedikçe, hiçbir site, Firefox üzerinden sisteminize zarar verebilecek kodları çalıştıramaz.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/21625/noscript-1.1.9-fx+mz+sm+fl.xpi


FasterFox :
FasterFox, ince ayar, çözümleme ayarı, eşzamanlı bağlantılar, önbellek, DNS önbelleği ayarlama gibi bir çok ince ayar yapabilmenizi sağlayarak, Firefox'u daha hızlı kullanabilmenizi ve bir çok yetkiyi kendi elinize alabilmenizi sağlıyor.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/5600/fasterfox-2.0.0-fx.xpi


FoxyProxy :
FoxyProxy, Firefox'un proxy [vekil sunucu] yapılandırmasını, kendi gelişmiş proxy yönetim aracı ile değiştirerek, size SwitchProxy, ProxyButton, QuickProxy, xyzproxy, ProxyTex, TorButton gibi eklentilerden daha fazla özelleştirilebilir bir yönetim sunuyor. Proxy kullanıldığında durum çubuğunda animasyonlı bir simge sizi bilgilendiriyor. Birden fazla vekil sunucu ayarlayabilmenizi sağlayan eklenti, geçici olarak ya da tamamen devredışı bırakılma seçimini de size sunuyor.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/21794/foxyproxy-2.5.5-fx+fl.xpi


Foxmark Bookmark Synchronizer :
Eğer Firefox'u, birden fazla bilgisayarda kullanıyorsanız [iş yerinizde, evinizde], bu eklentiye bayılacaksınız! FoxMark, sık kullandığınız siteleri her bilgisayarda senkronize ederek [eşleştirerek], her yerden kullanmanızı mümkün kılar. Kurulumdan sonra karşınıza çıkacak olan basit bir sihirbaz, size yapmanız gerekenler konusunda yardımcı olacak.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/15530/foxmarks_bookmark_synchronizer-1.0.1-fx.xpi


PDF Download :
PDF Download, Firefox'un herhangi bir web sitenizde karşınıza çıkan .pdf belgelerini otomatik olarak açmasını engelleyerek, ne yapılması gerektiğini sizin belirlemenizi sağlar. Karşınıza çıkacak olan ufak pencere aracılığı ile, .pdf belgelerini dilerseniz Firefox penceresinde açabilir, dilerseniz açmadan bilgisayarınıza indirebilir ve dilerseniz veya Acrobat Reader'iniz de yoksa, .pdf belgesini HTML biçiminde açarak görüntüleyebilirsiniz.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/20607/pdf_download-0.9.3.2-fx+fl.xpi


Bandwidth Meter and Diagnostics
Bant genişliğini ve internet bağlantı hızınızı kontrol edebileceğiniz eklenti, 28.8 Kbps DSL Bağlantınızdan/T1/1500 Kbps Kablo Modemlere kadar bağlantı testi yapabilmenizi sağlıyor.
Eklentinin Yapabildikleri:
* Genelleştirilmiş IP Adresinizi görüntüleyebilir
* Genelleştirilmiş alan adınızı görüntüleyebilir
* İndirme hızı/bant genişliği testi yapabilir
* Gönderme hızı/bant genişliği testi yapabilir


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/16600/bandwidth_meter_and_diagnostics-1.1-fx.xpi


PicLens
PicLens Firefox eklentisi sayesinde, Firefox'u anında etkileşimli bir gösteri alanına çevirebilirsiniz. Flickr, Facebook, Yahoo, Google [ingilizce] ile yaptığınız resim aramalarını, slayt gösterisi olarak sunabiliyor. Tek yapmanız gereken, arama sonuçlarındaki herhangi bir resmin üzerine gelerek, eklenti aracılığı ile ortaya çıkan "play" işaretine tıklamak.


Eklenti daha sonra, tam ekran olarak, slayt gösterisine başlayacak. Dilerseniz, slayt gösterisinin altındaki menüden, istediğiniz resim üzerine tıklayarak, geçiş yapabilirsiniz.

Alıntı:
http://www.piclens.com/firefox/download/piclens_1516.xpi


Menu Editor
Firefox Menülerini özelleştirebilmenizi sağlayan eklenti, sadece Firefox'un üst ana menüsünü değiştirmenizi sağlamakla kalmıyor, Firefox sağ tuş menüsünü de değiştirebilmenize olanak veriyor. Eklenti sayesinde, istemediğiniz menü seçeneklerini kaldırabiliyor, kendi seçeneklerinizi ekleyebiliyorsunuz.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/13677/menu_editor-1.2.3.3-firefox+thunderbird.xpi


Locationbar²
Locationbar, Firefox adres çubuğundan bulunan adresin, "alan adı" kısmını daha da belirgenleştiren bir eklenti. Eklenti aynı zamanda, daha iyi okunabilmeleri için adresleri çözümlüyor, http://, https://, ftp:// ve file:// takılarını gizleyebiliyor. Ayrıca, CTRL+SHIFT tuşları ile birlikte, fareyi adresin alt dizinlerine getirip tıkladığınızda, doğrudan o adrese gidebiliyorsunuz.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/15615/locationbar__-0.9.1-fx.xpi


Widefox
Firefox, varsayılanda, geniş ekranlarda veya dualscreen [çift ekran] monitörler ile internette gezinti yaparken, web sitelerinde kenarları boşlul olarak bırakıyor. Jonathon Weare isimli şahıs, bu sorunu düzeltmek için hazırladığı eklenti sayesinde, geniş ekran monitörlerdeki bu boşluklar artık ortadan kalkıyor. Bunun yanında, dikey sekme özelliği ile, sekmeler yukarıda değil, sağ alanda bulunuyor.


Alıntı:
http://jrweare.googlepages.com/browser2.0


Foxlingo
Türkçe'nin de içerisinde bulunduğu 45 dili birbirine çevirebilen eklenti, 34 ayrı çeviri sitesini kullanarak, doğrudan web sitesi çevirisi de yapabiliyor. Web ve metin çevirisi dışında, 100 üzerinde dil eğitimi veren siteye ait bağlantı, otomatik alan adı tanıması sayesinde otomatik web site çevirisi, 90 üzerinde dil servis desteği ile favorileriniz arasına girebilir.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/21416/foxlingo-2.1.8-fx+mz+sm+fl.xpi


ThumbStrips
ThumbStrip ile Firefox internet geçmişiniz, film şeridi halinde, gezinmenizi kolaylaştıracak biçimde karşınıza geliyor. Geçmiş kenar çubuğu ile sayfa isimlerini görmekten sıkıldıysanız, bir de görsellik meraklısıysanız, ThumbStrips'in görsel film şeridi gezintisini denemelisiniz.


Alıntı:
http://innovation.intuit.com/download.php?link=/products/ThumbStrips-1.0.2.xpi


PageAddict
PageAddict, Internet bağımlılığınızı izlemenizi sağlayan bir Firefox eklentisi. Girdiğiniz web sitelerinin grafiksel istatistiğini gösteren eklenti, farklı siteleri kategorilendirerek, ayrıntılı istatisğini görebilmenizi sağlıyor. Girmiş olduğunuz sitelerde, ne kadar zaman geçirdiğinizi ve bunun yanında toplamdaki genel dağılım yüzdelerini veriyor.


Alıntı:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/12143/pageaddict-0.4-fx.xpi


Glubble
Gün geçtikçe, hayatımızın bir parçası olarak kalmaya kararlı bir şekilde yaygınlaşan internet, " yarar" sağlayan içerikleri ile hayatımızı kolaylaştırıp, bilgi açlığımızı gidermenin yanında, "zararlı" içeriklerle de "zehirlemeye" devam ediyor.
Beraberinde getirdiği ve internet kullanıcılarının büyük çoğunluğunu oluşturan gençleri kendine çekmek isteyen "uygunsuz içerik" tehlikesi, son zamanlarda internet ile yeni tanışan çocukları da etkisi altına almaya çalışıyor.
Ebeveynlerin korkulu rüyası haline gelen " uygunsuz içerik" tehlikesine, yeterli/yetersiz birçok yazılımsal çözüm sunuldu şimdiye kadar.
Son olarak, bir çok eklentisi ile internet kullanıcılarının gözdesi olan Firefox'u kullanan ve 12 yaşın altında çocuğu bulunan ebeveynler için bir eklenti yayınlandı: Glubble!


Ebeveynlerin bu tehlikeden çocuklarını uzak tutmalarına yönelik geliştirilen eklenti, sadece çocuklar için hazırlanan güvenli web sitelerine giriş yaptırıyor, yapılan aramalardan sadece çocuklara uygun olan sonuçları görüntülüyor, çocuklar için hazırlanan görünümü ile kendini sevdiriyor, anlık izin denetimi ile kontrolü ebeveynlere veriyor ve kolay kullanımı ile sorunsuz güvenlik sağlıyor.
Glubble henüz beta aşamasında ve Ekim 2007'de ilk final sürümü yayınlanacak.


Alıntı:
http://www.glubble.com/download/glubble.xpi


 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
superadam
<?php
TurkBoard Fan


Kayıt: 03.04.2006
Üye No: 54,571
Şehir: Kayıp Şehir
Offline
Tarih: 15 May 2007, 21:06 Tek mesaj gösterimi2

Ellerine sağlık DuyarsIz
Güzel hazırlamışsın

_________________
Gün ışığında yola koyuldum elimde kandil gözümde mendil
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Precious
Keyfim Yerinde :)
Bölüm Yöneticisi


Kayıt: 03.04.2005
Üye No: 4,058
Gizli
Tarih: 16 May 2007, 00:34 Tek mesaj gösterimi3

Duyarsız Tebrik Ederim Çok Güzel Derleme Olmuş! Önemli

Teşekkürler
_________________
Ben alışılmamış bir insanım biliyorum,
Bir karanlıktır ben de pırıl pırıl zamanlar..
Mağrur kalbim her yerde asi ve yalnız,
Neyleyim umduğum gibi çıkmadı insanlar..


Sevdiğini mertçe seven kişi, pervane gibi özler ateşi. Sevip de yanmaktan korkanın, 'masal anlatmaktır' bütün işi...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
DuyarsIz
Program Takımı
Program Takımı


Kayıt: 01.06.2005
Üye No: 12,290
Şehir: İstanbuL
Offline
Tarih: 18 May 2007, 20:37 Tek mesaj gösterimi4

Yeni ekLentiLer geLdi Bay Bay
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
BaDeM_Kayıt: 27.06.2005
Üye No: 16,338
Şehir: Çanakkale
Offline
Tarih: 03 Haziran 2007, 05:14 Tek mesaj gösterimi5

teşekkürler
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
tefoKayıt: 07.02.2006
Üye No: 48,188
Offline
Tarih: 18 Haziran 2007, 23:39 Tek mesaj gösterimi6

eline sağlık sağol
_________________
KADERİNDE ASILMAK VARSA BOĞULMAKTAN KORKMA
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
DuyarsIz
Program Takımı
Program Takımı


Kayıt: 01.06.2005
Üye No: 12,290
Şehir: İstanbuL
Offline
Tarih: 29 Haziran 2007, 14:04 Tek mesaj gösterimi7

GünceLLendi Heyoo
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
fireexecuterKayıt: 09.03.2005
Üye No: 189
Şehir: istanbul
Offline
Tarih: 01 Temmuz 2007, 22:33 Tek mesaj gösterimi8

guzel bi calisma elline saglik Çok Mutlu
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
leoerozKayıt: 30.12.2006
Üye No: 72,739
Offline
Tarih: 15 Temmuz 2007, 22:40 Tek mesaj gösterimi9

harika olmuş elinize sağlık... mozilla nın adds-on sayfasından takip ediyorum ancak hepsine ulaşmak zor yani böyle sıklıkla kullanılacak eklentilere çünkü çok fazla eklenti var ... bunlar çok iyi olmuş
çok faydalı oldu
teşekkürler
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
ferfecirKayıt: 17.07.2005
Üye No: 19,651
Şehir: Cem Karaca
Offline
Tarih: 18 Temmuz 2007, 19:14 Tek mesaj gösterimi10

web filtre gibi bi özelliği varmı yasaklı kelimelerin bulundugu siteler yada ona benzer bişey varmı özellik olarak?
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 40 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle