Msn Kullanıcılarının Dikkatine!!

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  6
 Yazar  Mesaj
mp

Üye No: 6,137

Tarih: 01 Mart 2007, 00:44 Tek mesaj gösterimi51

teşekkürler.

devrimcan34

Üye No: 77,481

Tarih: 14 Mart 2007, 12:20 Tek mesaj gösterimi52

eline sağlık ii anlatmışsın

Üye No: 75,585

Tarih: 14 Mart 2007, 18:23 Tek mesaj gösterimi53

saol e Okeyy
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
hacker_ask
..:: TuRkBoArD ::..

Üye No: 26

Tarih: 24 Mart 2007, 00:36 Tek mesaj gösterimi54

sistem mühendisi olarak bir kaç tavsiyede benden arkadaşlar!!!

hiç bir zaman msn nizi güvenmediğiniz bilgisayardan açmayın.
Adsl kullanıyorsanız biraz paranıza kıyın bir kez alın ama sağlam modem alın third party programlarla açılmış olan sakat portlarınızı kontrol edin.
bilgisayarınızı devamlı güncel tutun.
illa ki değil ama eğer kullanım konusunda sıkıntı çekmeyeceğinize inanıyorsanız güncel bir virüs ve internet security kullanmanızda fayda var.
msn konusuna gelince;

ikincil e-mail adreslerinizi belirtmeyi unutmayın!.
lamer lar hack için uğraşacaklarsa en kısa yol gizli soru yöntemidir bunun için Türkiye ve ankara gibi şehir seçmek yerine farklı uyruklar seçin.
mailinizi alırken hesabımı 75 günde bir kapat butonunu işaretleyin böylece siz unutsanızda 75 günde bir şifreniz değişmek zorunda olacak.
şifrenizde büyük küçük harf, sayı ve mümkünse geçersiz karakter ( ?!;_ gibi şğüçö gibi ) ler kullanınki takan insanın işini zorlaştırın!.

örn:

bir hackerin sıralı şifreyi kırması 10 dakika iken büyük küçük harf ve sayılardan oluşan bir şifreyi kırması 3 gündür. ve hiçbir gerçek hacker eline sağla şeyler geçmesini istemeden bir mail için 3 gün uğraşmaz.

Güvenli günler...

.

Üye No: 68,237

Tarih: 24 Mart 2007, 10:13 Tek mesaj gösterimi55

biliyosunuzdur belki ardamax keylogger adında bir key logger var.ve bu program ekran klavyesi ile yazılanları da kaydedior,bizzat denedim.bilgilerinize...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
AYLİN
özgür

Üye No: 34,974

Tarih: 24 Mart 2007, 14:09 Tek mesaj gösterimi56

saol Okeyy
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Xavi
Admin
Admin

Üye No: 2,796

Tarih: 24 Mart 2007, 23:52 Tek mesaj gösterimi57

« KIRINTI » demiş ki:
biliyosunuzdur belki ardamax keylogger adında bir key logger var.ve bu program ekran klavyesi ile yazılanları da kaydedior,bizzat denedim.bilgilerinize...

onunda yöntemini belirttik arkadaşım. keyloggerlar ha diye bulunamaz. anti-spy denilen icat illaki bulundurulması lazım pc de. ama her yerde de o tarz keyloggerlar olmaz. Wink

zaten int cafelerin %90'ında deepfreeze war. oturdugunuz pc ye reset çekersiniz oturmadan once system orjinal haline doner. akabinde o cafede msn iniz çalınırsa bu sefer cafe sahibinin yakasına yapışmanız lazım.

siz önleminizi aldıktan sonra msn'inizi hiç ama hiç kimse çalamaz. şifre kırıcılar fake mailler falan hikaye bunlar.

bu bir gizli soru cevabıdır. çözebilecek warsa çözsün.
""abc**/-12156

sonra. arkadaşım dedigi gibi alternatif mail çok önemlidir. hatta alternatif mailinizi hotmailden yada msn den alırsanız onada bir alternatif mail alın.

sonra. msn de şifre karakteri 16 hanedir. bu karakter aralıgını sonuna kadar doldurun. Büyük küçük harf kullanın.
a5C`*-/+gd35H-/$ boyle bi şifreyi ha deyince kırmakta her lameri boşverin her cracker'ın harcı deildir.

yani istedikten sonra hiç bişey olmaz saygılar sevgiler (:

hacker_ask'ın dedigi gibi güvenli günler arkadaşlar. Saygılar

"İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn"
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
''vadaaa''
TB"un vadaaa'sı
TurkBoard Fan

Uzaklaştırıldı
Üye No: 69,602
Gizli

Yasaklandım

Tarih: 30 Mart 2007, 00:53 Tek mesaj gösterimi58

iyi paylaşım sağol

Musa'ya Asa Olurum,
Ali'ye Kılıç, İsa Çamıh Olurum.
Ezanlar yükselir semaya...
Muhammed'in dilinde Şaadet Olurum.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
MertCn
_Photography_
TurkBoard Fan

Üye No: 52,071

Tarih: 30 Mart 2007, 14:14 Tek mesaj gösterimi59

Bu bilgiler çok işime yarıyacak teşekkürler zbeedy çalışıyoruz

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
superadam
<?php
TurkBoard Fan

Üye No: 54,571

Tarih: 30 Mart 2007, 14:29 Tek mesaj gösterimi60

Arkadaşlar şunu belirtmek istiyorum.zbeedy msniniz bu önlemlerle çalınmaz dedi.Kolay çalınıyor aslında.En iyi önlemleri burada anlatmış zbeedy.Ama kullanıcılar bazı hatalara düşüyor.Diyelimki bir siteye üye oluyorsunuz.O siteyede hotmail adresinizi verdiniz şifrenizide aynı şifre olarak belirlediniz.Bu bilgiler bi txt belgesinde tutulur genelde.O site bi hacklense hoooppp sizde gittiniz.Onun için böyle üye olacağınız yerlere gerçek mail adresinizi vermeyin.gerçek şifrenizi bilmeseler bile.Bazı listler oluşturuluyor.Bu listlerlede şifreleriniz bulunabilir.Bi alternatif adresiniz olsun güvenmediğiniz sitelere bunlarla üye olun.İnternet bu.Ne olacağı belli olmaz. Hıhı

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 6. sayfa (Toplam 8 sayfa) [Bu başlıkta 76 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  6
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle