ucurtma tutkunlarını buraya beklıozzz

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  3
 Yazar  Mesaj
bkt_psyc
inanmak var olmaktır bazen...

Üye No: 57,659

Tarih: 29 Nisan 2006, 23:59 Tek mesaj gösterimi21

23 Nisan da uluslararası af örgütü öncülüğünde gerçekleştirilen bir etkinlikte, kuğulu park ta, bir sürü bebe çevremde olmak suretiyle, ilk uçurtmamı yaptııııııııııııım!!! Heyoo

çok eğlenceliydiiii Exclamation

bombalar düşmesin diye
Siper olalım birlikte, çocukların hayallerine..."
A.U.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
darkled

Üye No: 518

Tarih: 30 Nisan 2006, 01:31 Tek mesaj gösterimi22

@bkt_psyc
elinize sağlık...hangi uçurtmayı yaptınız?...gerçekten büyük keyif kendin yapıp uçurmak...yardımcı olabileceğim birşey olursa buralardayımGülücük
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
bkt_psyc

Tarih: 30 Nisan 2006, 12:00 Tek mesaj gösterimi23

hangi uçurtma? Utandı

bilmiyorum desem? Utandı

ama şu var, orda açık cezaevinden gelen çocuklar da vardı yanımızda, onlar "şeytan uçurtması" denilen bişi yapıyolardı;

benimki ondan değildi Hehehehe

bombalar düşmesin diye
A.U.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
darkled

Tarih: 01 May 2006, 16:15 Tek mesaj gösterimi24

olsun, önemli olan yapıp keyif almak bence ...daha sık ve çeşitli şekillerde uçurtma yapıp uçurmalısınız...vaktim var derseniz plan verebilirim size...şimdiden kolay gelsin
bkt_psyc

Tarih: 01 May 2006, 22:21 Tek mesaj gösterimi25

ya bizim bıdıklarla 14 mayıs ta pikniğimiz var, orda da yapacağız uçurtma felan.
Heyoo

eğer senin için de bi problem olmazsa, bu uçurtma tekniklerini felan benle paylaşırsan ben de biziim gruba bildiririm, çok iyi olur bizim için, çok seviniriz Gülücük

zira, bu piknikte, kuğulu parktaki gibi kafama uçurtma çıtasıyla vurmak suretiyle bana uçurtma yapmayı öğretecek yaşlı amcalar yok Gülücük

ama bi görsen var ya, o dedeler, nasıl da heyecanlanıyolar, çocuklar gibi seviniyolar, "ben küçükken......" diye başlayıp tüm uçurtma ve çocukluk hikayelerini anlatıyolar Gülücük

neyse, dediğim gibi bu planlar bizim etkinliğimiz için çok güzel olur...

hatta ankaradaysan, sende gel bizimle Hıhı çok güzel olur bak, çocuk seslerini kaldırabilirsen çok eğleneceğini garanti edebilrim;)

bombalar düşmesin diye
A.U.
darkled

Tarih: 02 May 2006, 18:18 Tek mesaj gösterimi26

tamam size yollamaya çalışırım...buarada pikniğe kalın çıtalarımla geleyim bari:)...ben Ankara'da değilim ve işim gereği çocuklarla fazlaca haşır neşirim,sesleri beni tutuyor:)...görüşmek üzere
bahadirtrtr

Üye No: 62,142

Tarih: 16 Temmuz 2006, 09:37 Tek mesaj gösterimi27

uçurtma ile ilgili Türkçe siteler varmı??

Tarih: 22 Temmuz 2006, 20:58 Tek mesaj gösterimi28

@bahadirtrtr
www.martiuk.org/forum
Kroker
Dirty Old Man

Üye No: 7,398

Tarih: 29 Ağustos 2006, 12:50 Tek mesaj gösterimi29

50' ye merdiven dayamış bir abiniz olarak hala üçürtma tutkumu bırakmadım, oğluma bu işi sevdiremedim, yurtdışından yalvar yakar bir stanter edindim ama kırılacak, parçalarını bulamıyacağım diye ödüm kopuyor, karbon çıta ve diğer aksesuarları bulabileceğim bir yerli adres biliyorsanız, yardımlarınızı beklerim.

darkled

Tarih: 18 Eylül 2006, 07:30 Tek mesaj gösterimi30

hangi kumandalıyı aldınız?...Türkiye'de bulmanız epeyce zor...kırılırsa ölçüleri ve cinsini verirseniz elimde olanlardan gönderirim...uçururken dikkat edeceğiniz en önemli şey:uçurtma başaşağı hızla inmeye başladığında reflex olarak ipleri kendimize çekeriz..SAKIN Çok Mutlu ...kollarınızı ileri doğru uzatabildiğiniz kadar uzatın...(ipleri bile bırakabilirsiniz)...birde rüzgar hızına dikkat edin çok rüzgarda uçurmayın...genelde kırılmalar bu iki durumda oluyor...
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 39 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  3
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle