Monoton hayatımdan...

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  2
 Yazar  Mesaj
Kelebeğin Günlüğü
Müstakbel ölü...
TurkBoard Fan

Üye No: 14,299

Tarih: 09 Nisan 2011, 03:06 Tek mesaj gösterimi11

(Hayret, kimse yazmamış.)

Üstâdın tavsiyesine uy: "Montla sı..." Her derde devâdır. Ama bennn

Not-Not: 

Sâdece çözüme kavuşmuş olmayacaksın, o andan îtibâren hayâta bakışın da değişecek. Kendimden bili... Ehem, şey, bir arkadaşım yapmıştı da öyle olmuştu yani.

Üye No: 195,476

Tarih: 09 Nisan 2011, 11:50 Tek mesaj gösterimi12

Hayatın monoton değil ki senin.
Aksine tüketim manyaklığı yüzünden, onu da alayım bunu da alayım deyip kendinizi tekdüzeleştiriyorsunuz.Her yeni birşey aldığımızda kendimiz eksiliyoruz farkında bile olmadan.
İnsanın insan olma amacından saptırılmasından ötürü, felaket bir koyun psikolojisi var bünyemizde.
Komik gelebilir ama, ihtiyaç diye harcadığın paraları, bir fakire verip bir el de sen uzatsan, hayatında önemli değişiklikler olacağının bilincindeyim.
Aldıklarınız sizi mutlu etmeyince, bir başkasının mutluluğundan faydalanabilirsiniz.
Ölümü bekliyormuş bazı arkadaşlar.Ölüm o kadar kolay birşeymiş gibi de ne rahat söyleyebiliyorsunuz.Hem beklemenize de gerek yok, o sizi takip ediyor zaten her an.
Ölüm için neler hazırladığınıza bir baksanız, koskoca bir nefis-şeytan ikilisi farkedeceksiniz.
Ne garip değil mi...
Şiirler, şarkılar için yaratıldığımızı düşünmek.
Hayattan zevk almak istiyorsanız, dünya yokmuş gibi davranmalısınız.
Yoksa ilelebed ar yu tisko tunayt.

Bye people!
TurkBoard Fan

Üye No: 87,619

Uyarı : 1

Tarih: 12 Nisan 2011, 01:55 Tek mesaj gösterimi13

Sol yanımda iki tane 1 ve 2 TB'lık disk duruyor. Haftasonu aldım ve hala açmış değilim.

Kadınları daha iyi anlıyorum. Stresli olduklarında alışveriş yapıp rahatlıyorlar.

X: Hemen üye olayım.
11 Temmuz 2011:
Not-Not: 
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sadbuttrue
'
Emektar

Üye No: 99,287

Tarih: 12 Nisan 2011, 23:00 Tek mesaj gösterimi14

bayanlar harcayarak , erkekler kazanarak .. Tiryaki kudretine kurban .. bu ne güzel denge Füüü üüü üü

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Janz
~MelanchoLia~

Uzaklaştırıldı
Üye No: 94,439
Gizli

Yasaklandım

Tarih: 13 Nisan 2011, 04:45 Tek mesaj gösterimi15

Aferim sana bizede bravo ClavicuLa NoX tebrikler Gülücük))

Dont Take Life Too Seriously , Always Find Time To Laugh... Remember That Laughter Not Only Adds Years To Ur Life , But Adds More Life To Ur Years....
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
ClavicuLa NoX
Bye people!
TurkBoard Fan

Tarih: 27 Nisan 2011, 02:06 Tek mesaj gösterimi16

Diskler halen duruyor. İsteyene uygun fiyata satarım. (:

11 Temmuz 2011:
Not-Not: 
Adsız ve Kayıp

Üye No: 140,239

Tarih: 27 Nisan 2011, 14:13 Tek mesaj gösterimi17

Marka ve modelini yazar mısın? Utandı
    Birde ne kadar istiyorsun? Füüü üüü üü

Adsız ve Kayıp

Tarih: 27 Nisan 2011, 14:48 Tek mesaj gösterimi18

Yav bende pek iyi sayılmam bu konuda ama bir kaç tavsiye vereyim istedim. Melek ama.. Ama bennn
    Spor salonuna(vücut geliştirme) yazıl zayıfsan kilo alırsın, kiloluysan kilo verirsin ve fit görünürsün. Yalnız aşırıya kaçma. Çok Mutlu
    Merak ettiğin bir aktivite varsa ona yazıl, anladığım kadarıyla maddi bir sorunun yok.
    Mesela ben tiyatroya ve filmlere merak sardım bu aralar, kısa film çekmek istiyorum ve internetten araştırma yapıyorum.
    Sana keyif veren ve yapmayı sevdiğin bir şeyler yapmalısın, maket gibi ufak el işi tarzı şeyler mesela. Melek ama..

ClavicuLa NoX
Bye people!
TurkBoard Fan

Tarih: 27 Nisan 2011, 22:40 Tek mesaj gösterimi19

Oltaya geldin. Kim atlayacak diye merakla bekliyordum. Çok Mutlu Satmam, satamam. Yedeklenecek binlerce veri var.

Hobi olarak doğa yürüyüşleri yapıyorum grubumla. Onlar aynı zamanda dağcılık da yapıyorlar ama benim kapasite yetmediğinden onlarla çadırda sabahlamakla yetiniyorum. Çok Mutlu

Bir de geçen sene yazdığım bir kitap var. Bir türlü yayınevleriyle anlaşamadık. Olmazsa kredi çekip masrafları ben yükleneceğim. Çok uyanık adamlar.

11 Temmuz 2011:
Not-Not: 
Adsız ve Kayıp

Tarih: 27 Nisan 2011, 22:59 Tek mesaj gösterimi20

Çok Mutlu Yav ben ciddi sandıydım. yow yow hahahahaha

Kitap mı? Şok Ne ile ilgili yazdınız? Utandı

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 24 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  2
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle